BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x
BREAKING NEWS

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko "zbërthen" lëvizjen e Berishës: Provokim, ja mesazhi "i fshehtë"

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko
x
BREAKING NEWS

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh, flasin fqinjët: Ishte tip i qetë, ja ku ka punuar

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh,
x

Ekonomia

Rënie drastike e valutës, ja me sa do të këmbehen monedhat e huaja për ditën e sotme

Rënie drastike e valutës, ja me sa do të këmbehen monedhat e

Muaji nëntor mbyllet me një zhvlerësim të monedhave të huaja përballë lekut.

Dollari në kuotat e 112 Lekë, Euro, në kuotat e 166 Lekëve, Franga më lart në kuotat e 117 Lekëve dhe Dollari kandez në kuotat e 82 Lekëve.

Paundi britanik përgjatë këtij muaji është luhatur nga 133 Lekë në 135 Lekë.

Sot, me 30 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 112.4 lekë dhe shitet me 113.4 lekë.

Euro blihet me 116.5 lekë dhe shitet 117.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 133.8 lekë dhe shitet me 133.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.5 lekë, ndërsa në shitje me 118.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 82.5 lekë dhe në shitje me 84.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

 

Më të lexuarat