BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Ekonomia

Rritet euroja, bie dollari, ja me sa këmbehet valuta sot!

Rritet euroja, bie dollari, ja me sa këmbehet valuta sot!

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 17/11/2020.

Rritet euroja, bie dollari, ja me sa këmbehet valuta sot!