BREAKING NEWS

Udhëtoi drejt Dubait, kryeministri Rama jep lajmin fantastik për gjithë shqiptarët: Sot firmosëm marrëveshjen për...(VIDEO)

Udhëtoi drejt Dubait, kryeministri Rama jep lajmin fantastik për
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik sot në Shqipëri

Shihni me sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik sot në

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 26/07/2020.

Shihni me sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik sot në