BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 12 shkurt 2021, sipas Bankës së Shqipërisë:

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari