BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 10.03.2021.

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari