BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari

Shihni me sa këmbehet sot euro dhe dollari

Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.4 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 103.9 lekë.

Paundi britanik qëndron stabël në vlerën e 143.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor sërish me 83.2 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.96 lekë.