BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Monedha e eurozonës qëndron stabël në vlerën e 124.40 lekëve.

Dollari amerikan, këmbehet në treg me 110.30 lekë.

Paundi britanik, qëndron stabël në vlerën e 139.20 lekëve.

Dollari kanadez, këmbehet në tregun valutor me 82.20 lekë.

Franga zvicerane në një ndryshim pozitiv këmbehet sot me 115.30  lekë.