BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euroja dhe dollari janë zhvlerësuar sot pothuajse në të njëjtat vlera, në këmbim me monedhën vendase, me rreth 0.33 lekë duke u këmbyer përkatësisht euro me 123.97 lekë dhe dollari me 114.63 lekë.

Pozita te trendit zhvlerësues kanë shënuar të martën edhe paundi britanik, franga zvicerane dhe dollari kanadez, të cilat këmbehen përkatësisht me 141.34 lekë ose 0.67 lekë më pak se një ditë më parë, 117.98 lekë, (0.26 lekë më pak) dhe 81.83 lekë ose 0.51 lekë më pak.

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik