BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit valutor, datë 03 korrik 2020, të publikuar nga Banka e Shqipërisë.

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik