Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Ekonomia

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 15/09/2020.

Shihni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik