BREAKING NEWS

SHBA shkund gjyqtarët dhe prokurorët e korruptuar, ja si po u bllokohen vizat dhe po ngelin në veting emrat e listës së zezë, KPK zbardh detajet

SHBA shkund gjyqtarët dhe prokurorët e korruptuar, ja si po u
x

Ekonomia

Shikoni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Shikoni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, data 07 shkurt 2020, publikuar nga Banka e Shqipërisë.

Shikoni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Shikoni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik