BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Ekonomia

Surprizon EURO, bën kthesën e papritur, ja me sa këmbehet sot

Surprizon EURO, bën kthesën e papritur, ja me sa këmbehet sot

Kundrejt euros, dollari amerikan u këmbye me 1.0941 dollarë amerikanë për euro, duke shënuar një rënie prej 1.3 për qind gjatë gjithë kësaj jave.

Dollari amerikan humbi 1.1 për qind kundrejt frangës zviceriane gjatë javës që lamë pas dhe u këmbye ditën e sotme me 0.9657 franga zviceriane.

Kundrejt jenit, dollari amerikan u këmbye me 108.41 dollarë amerikanë.

Paundi britanik u këmbye me 1.2465 dollarë amerikanë/ Monitor

Surprizon EURO, bën kthesën e papritur, ja me sa këmbehet sot