BREAKING NEWS

Qeveria e re, vetëm 4 ministra gëzojnë besimin e Ramës, ja kush rrezikon largimin dhe ndryshimi i strukturës së ministrive

Qeveria e re, vetëm 4 ministra gëzojnë besimin e Ramës, ja
x
BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x

Ekonomia

Surprizon sërish Euro! Njihuni me kursin e këmbimit valutor

Surprizon sërish Euro! Njihuni me kursin e këmbimit valutor

Kjo e premte ka regjistruar një dobësim të monedhës europiane e cila blihet sot me 123.3 lekë dhe shitet me 124.1 lekë sipas kursit të këmbimit lokal.

Ndërkaq Paundi britanik e ka mbyllur javën pozitivisht pas dy ditëve negative duke u blerë sot me 136.6 lekë dhe duke u shitur me 138.5 lekë me një rritje prej 0.6 pikë nga dita e djeshme.

Dollari amerikan gjithashtu ka shënuar një ngritje të vlerës me 0.3 pikë në raport me një ditë më parë teksa është blerë sot me 112.9 lekë dhe është shitur me 113.9 lekë.

Franga zvicerane sipas tregut valutor vendas është blerë sot me 115.1 lekë dhe është shitur me 116.7 lekë duke e mbyllur javën negativisht./ SCAN