BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi, ndahet nga jeta mjeku i njohur (EMRI+FOTO)

Mjekësia shqiptare në zi, ndahet nga jeta mjeku i njohur (EMRI+FOTO)
x

Ekonomia

Tregu i këmbimit valutor / Dollari bie, euro rritet

Tregu i këmbimit valutor / Dollari bie, euro rritet

Kundrejt euros, dollari amerikan u këmbye me 1.0941 dollarë amerikanë për euro, duke shënuar një rënie prej 1.3 për qind gjatë gjithë kësaj jave.

Dollari amerikan humbi 1.1 për qind kundrejt frangës zviceriane gjatë javës që lamë pas dhe u këmbye ditën e sotme me 0.9657 franga zviceriane.

Kundrejt jenit, dollari amerikan u këmbye me 108.41 dollarë amerikanë.

Paundi britanik u këmbye me 1.2465 dollarë amerikanë./Monitor

Më të lexuarat