BREAKING NEWS

Two giant 250-meter ships of the Russian fleet will pass by Albania, the tanker and its mysterious companion are heading...

Two giant 250-meter ships of the Russian fleet will pass by Albania, the tanker
x
BREAKING NEWS

The terrible accident at "Kodra e Diellit" where the 29-year-old woman ran over three passers-by, one of them died in the hospital (NAME)

The terrible accident at "Kodra e Diellit" where the 29-year-old woman
x
BREAKING NEWS

The appeal of GJKKO takes the decision for the well-known judge and the lawyer. The given measure is whitened

The appeal of GJKKO takes the decision for the well-known judge and the lawyer.
x
BREAKING NEWS

"A relative of ours from Puka, who lives abroad, told us that he disappeared"/ The country where the person who informed Ervis Martinaj's uncle about the disappearance of the much-wanted justice is located is revealed for the first time

"A relative of ours from Puka, who lives abroad, told us that he
x
BREAKING NEWS

Have they eliminated Ervis Martinaj? The prosecution takes the immediate decision

Have they eliminated Ervis Martinaj? The prosecution takes the immediate
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: The Berisha-Metaj couple, a 'tango' danced in the basements of Albanian politics

Petro Koçi: The Berisha-Metaj couple, a 'tango' danced in the
x
BREAKING NEWS

Here is the legal scheme that will be used to expel Berisha from politics, in September the Assembly will cause "earthquakes" for "non gratas" and spies

Here is the legal scheme that will be used to expel Berisha from politics, in
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: It is guaranteed that there is evidence for Sali Berisha, if he is no longer a deputy, the criminal process will begin against him, in September we will have new events

Spartak Ngjela: It is guaranteed that there is evidence for Sali Berisha, if he
x

Aktualitet

Other images from the massacre that left three Albanians dead in the middle of Athens are published (VIDEO)

Other images from the massacre that left three Albanians dead in the middle of

The Greek media have published new images from the serious event that happened yesterday evening in the Attica region of Athens, where two groups of Albanians became the protagonists, who, by attacking each other with weapons, caused 3 victims and left two injured. police officers.

The newly published video was made by residents of the buildings near the road where the gun attack took place, and there you can hear children crying and worried parents.

Ndërkohë, janë zbardhur edhe dëshmitë e banorëve që ishin të pranishëm në vendin e ngjarjes. ata janë shprehur për mediat se në fillim menduan që kishin të bënin me shpërthime fishekzjarresh, ndërsa më pas kanë parë efektivët te plagosur.

“Ishim ulur jashtë dhe papritmas dëgjuam të shtëna armësh. Në fillim menduam se ishte fishekzjarre. Më pas kuptuam se çfarë ndodhi. Ne pamë një oficer policie që po çalonte dhe një tjetër që ishte i shtrirë në tokë. Kishim frikë. Disa thonë se ka grabitur një dyqan dhe teksa po kalonin policët, hapi zjarr ndaj tyre”, thotë një dëshmitar okular.

 

Most read