BREAKING NEWS

Serious/ The 12-year-old is killed in pairs in Shkodër, the first suspicions

Serious/ The 12-year-old is killed in pairs in Shkodër, the first
x
BREAKING NEWS

The actor and his wife fell from the 6th floor of the building in New-York/ New details are revealed, the investigations: There are some signs in the apartment

The actor and his wife fell from the 6th floor of the building in New-York/ New
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela drops the 'bomb', discovers what is keeping Berisha and Meta awake and shows the hard blow they will receive soon: Wait and see...

Spartak Ngjela drops the 'bomb', discovers what is keeping Berisha and
x
BREAKING NEWS

"We are in a battle with this government", Berisha makes a strong statement: A trawler owner smuggles oil, often meets with Rama

"We are in a battle with this government", Berisha makes a strong
x
BREAKING NEWS

The new academic year / University of Tirana gives the important announcement, this is when the high school starts (Document)

The new academic year / University of Tirana gives the important announcement,
x
BREAKING NEWS

Sad/ The well-known Albanian artist passes away

Sad/ The well-known Albanian artist passes away
x
BREAKING NEWS

"The good news came, it came...", Artan Hoxha publishes the photo that is circulating rapidly, reveals the unusual event he has faced

"The good news came, it came...", Artan Hoxha publishes the photo that
x
BREAKING NEWS

Good news from the infectious disease/ the Ministry of Health publishes the figures, here are how many new cases there have been in the last 24 hours

Good news from the infectious disease/ the Ministry of Health publishes the
x

Gossip

"I am here and everyone is paid" / The 'crazy' offer of the famous Albanian actor for every woman: Spend the holidays with me and pay me 700 euros

"I am here and everyone is paid" / The 'crazy' offer of the

Comedian Albano Bogdo has made a public invitation to all the women who follow him on social networks, to accompany him during the weekend on the coast.

The comedian posted a video on his profile on TikTok, where he is seen in a place by the sea. However, his "offer" for girls got the attention. Albano writes that they can accompany him, but they have to pay money according to him for the pleasure of staying with him.

Whoever wants it (girl, of course), I'm here all weekend. All paid, except € 700 that he will pay for the pleasure of staying with me .

"I am here and everyone is paid" / The 'crazy' offer of the

Menjëherë ndjekësit e tij kanë reaguar në seksionin e komenteve, ku disa qeshin me statusin e tij, ndërsa të tjerë kanë komentuar look-un e ri të aktorit. Albano ka bërë një ndryshim të madh në pamje, pasi ka prerë flokët e tij kaçurrela, duke u shfaqur tullac në publik.

Më shumë se një vit më parë si rrallëherë Albano bëri një rrëfim serioz për jetën e tij private dhe statusin e ri. I ftuar në një intevistë ku u pyet për shumë aspekte të jetës së tij, ai vendosi të zbulonte disa detaje sekrete nga jeta e tij. Aktori i humorit tregoi historinë e veçantë të njohjes me partneren e tij të atëhershme, Jonida Sanço, eksperten në komunikim dhe marketing.

“Partneren time ma prezantoi motra e saj, e cila ishte shoqja ime e ngushtë. Ajo, duke ditur shijet e mia për vajzat, më prezantoi motrën, të cilën e propozova më vonë”- tha ai. 

"I am here and everyone is paid" / The 'crazy' offer of the

But just six months after proposing to his partner, Albano ended the beautiful romance he talked about publicly. He also deleted it from his social media profiles.

"I am here and everyone is paid" / The 'crazy' offer of the

"I am here and everyone is paid" / The 'crazy' offer of the

Most read