BREAKING NEWS

AMP suspends 5 policemen from duty in Tirana, it is suspected that...

AMP suspends 5 policemen from duty in Tirana, it is suspected that...
x
BREAKING NEWS

"Americans do not forgive", Robert Pope warns of "earthquakes" for Edi Rama: They are scandalous facts

"Americans do not forgive", Robert Pope warns of
x
BREAKING NEWS

He drowned his father in the canal, the perpetrator was arrested in Lushnje

He drowned his father in the canal, the perpetrator was arrested in Lushnje
x
BREAKING NEWS

Shocking/ Crime within the family, the son kills the father

Shocking/ Crime within the family, the son kills the father
x
BREAKING NEWS

What will happen tomorrow at the protest? Zheji comes out with the dire warning: There may be collisions. There is information that.../ Noka: Like never before

What will happen tomorrow at the protest? Zheji comes out with the dire warning:
x
BREAKING NEWS

Lawsuits in SPAK and affairs with the genius brother Monika Kryemadhi, attacks the Incinerators with the public facts of Jorida Tabaku

Lawsuits in SPAK and affairs with the genius brother Monika Kryemadhi, attacks
x
BREAKING NEWS

The theft of gold in Krrabë, the block of 700 thousand euros, until the resignation of Shkëlzen Berisha, the video of Ilir Meta and Sali Berisha is released, which is circulating rapidly

The theft of gold in Krrabë, the block of 700 thousand euros, until the
x
BREAKING NEWS

"The world has entered a big politics"/ Spartak Ngjela warns of important developments and the fate that awaits Vladimir Putin

"The world has entered a big politics"/ Spartak Ngjela warns of
x

Gossip

Surprises Flor Binaj, reveals for the first time the special reason why he named the girl Vjosa: It is not just the cause for the river

Surprises Flor Binaj, reveals for the first time the special reason why he named

Among other things, during the interview he gave for "Morning Abc", Flori Binaj also talked to his family. The actor much loved by the public said that the biggest support has been his wife Sadina. Not long ago, they welcomed in life the third child, the girl they named Vjosa.

"I want to start with a message of thanks because part of this sacrifice, to the point of self-sacrifice, is the invisible part, the help that Sadina has given me, taking more care of the children, to give my best on stage. For this I am very grateful.

Dhe familja sepse kanë parë që është një gjë që nuk e dinte se do të vinte. Sa i përket emrave, që në fillim kemi dashur që të kemi emra shqiptarë. Se ka kaq shumë emra të bukur. Habitem me kolegë dhe miq që vendosim emra të huaj.“, tha Flori për familjen.

I pyetur se përse e quajti vajzën Vjosa, ai tha se arsyeja nuk ishte vetëm lumi. “Jo vetëm prej kauzës së lumit, por morëm vesh që Sadina ishte shtatzënë pasi kishim bërë rafting në lum dhe nuk kishte se si mos të ishte ky emër. Në 4 qershor do të jemi në Tepelenë për një koncert për Vjosën.”, tha ai duke shtuar se do të vijë dhe me një rol të Ramës.  

Most read