BREAKING NEWS

"We are in a battle with this government", Berisha makes a strong statement: A trawler owner smuggles oil, often meets with Rama

"We are in a battle with this government", Berisha makes a strong
x
BREAKING NEWS

The new academic year / University of Tirana gives the important announcement, this is when the high school starts (Document)

The new academic year / University of Tirana gives the important announcement,
x
BREAKING NEWS

Sad/ The well-known Albanian artist passes away

Sad/ The well-known Albanian artist passes away
x
BREAKING NEWS

"The good news came, it came...", Artan Hoxha publishes the photo that is circulating rapidly, reveals the unusual event he has faced

"The good news came, it came...", Artan Hoxha publishes the photo that
x
BREAKING NEWS

Good news from the infectious disease/ the Ministry of Health publishes the figures, here are how many new cases there have been in the last 24 hours

Good news from the infectious disease/ the Ministry of Health publishes the
x
BREAKING NEWS

After Zef Mazi, another member of the negotiating team with the EU is replaced (Name)

After Zef Mazi, another member of the negotiating team with the EU is replaced
x
BREAKING NEWS

Temperatures drop? What is expected to happen with the weather tomorrow?

Temperatures drop? What is expected to happen with the weather tomorrow?
x
BREAKING NEWS

Blood heats up! "Millions will die"/ Russian State Television issues a frightening warning: "Armageddon" may be near! Nuclear missiles will hit London and New York if touched...

Blood heats up! "Millions will die"/ Russian State Television issues a
x

Gossip

Made a stir in the international media/ Who is the 28-year-old from Rrësheni who was caught in the company of the football star of Rome, the Albanian beauty herself reacts

Made a stir in the international media/ Who is the 28-year-old from

The football player of Rome, Nicolò Zaniolo, is married to an Albanian woman. It was "Who" magazine that published the sensual photos of the Albanian athlete and hairdresser, Kejdis Bardhi. The two appear during a yacht trip in the waters of Ponza.

The watchful eyes of the paparazzi of Alfonso Signorini's magazine could not escape the sexy girl next to the footballer on the shores of Ponza. In the published pictures, the two are having fun and sunbathing, hugging and looking close to each other.

Made a stir in the international media/ Who is the 28-year-old from

However, there is no kiss that formalizes a possible relationship between the two, at least for now. Although it must be said that the beautiful hairdresser is the first girl to be noticed alongside Zaniolo after the end of his relationship.

In an exclusive way, she admits that she was on a yacht with the famous sportsman, but says that in fact the girl in the photo is not her.

Made a stir in the international media/ Who is the 28-year-old from

“Më kanë kontaktuar shumë persona qëkur dolën fotot. Në fakt unë isha në jaht me miqtë e mi. Aty ka qenë edhe Zaniolo, por vajza në foto nuk jam unë. Ajo është një mikeshë e imja”.

Është kjo deklarata e Kejdis, që vë në pikëpyetje jo vetëm mediat italiane. Megjithatë parukierja shqiptare nuk i mohon zërat se në fakt ajo është në një lidhje me futbollistin e mirënjohur italian, ndonëse në shkrepjen e famshme është mikesha e saj.

Kush është Kejdis Bardhi Vajza e pikasur në një varkë me Zanilon quhet Kejdis Bardhi. Sipas profilit të saj në “Instagram”, e ndjekur nga mbi 12 mijë ndekës, ajo është 28 vjeçe dhe është stiliste flokësh, e specializuar në ekstension.

Made a stir in the international media/ Who is the 28-year-old from

Në rrjetet sociale ajo ka disa foto nga java e kaluar që e portretizojnë atë tashmë me pushime në ishullin romak të Ponza-s, i njëjti ku u pa në shoqërinë e Zaniolo-s.

Bëhet me dije se vajza 28-vjeçare është me origjinë nga Rrësheni. Kejdisi jeton dhe punon në Terni. Ndërkohë që pasioni i Kejdisit për famën njihet nga njerëzit e saj të afërt, kjo pasi shpesh herë parukierja kishte tentuar të bëhej pjesë e formateve të ndryshme italiane që kanë në qendër promovimin e imazheve të reja. Duket se famën e kërkuar në programet italiane, ajo e ka gjetur me praninë e saj në jahtin e sportistit të mirënjohur.

Tashmë mediat italiane janë vënë në ndjekje të saj, për të zbuluar më shumë detaje nga jeta private, si dhe histori të shkuara që parukierja mund të ketë pasur me personazhe të famshme.

Made a stir in the international media/ Who is the 28-year-old from

Gjithçka dihet për Kejdis është fakti se adhuron sportet, udhëtimet si dhe famën në vendin fqinj. I vetmi kontakt i saj që është bërë publik, është mbesa e parukieres që e asiston në sallon që ajo ka në Romë.

It should be noted that Kejdisi is 5 years older than the Roma footballer. Nicolò Zaniolo is among the most popular characters in Italy. Born in Massa (Tuscany) on July 2, 1999, Nicolò Zaniolo is a full-time footballer, striker or midfielder for Roma and the Italian national team.

In 2021 he became a father for the first time: his ex-girlfriend, Sara Scaperrotta, gave birth to her first child, Tommaso. The two broke up a few months before the baby was born, but Zaniolo managed to recover a relationship with her over time.

Most read