BREAKING NEWS

The Covid-19 pandemic, the latest announcement from the Ministry of Health: Here's what's happening in Albania

The Covid-19 pandemic, the latest announcement from the Ministry of Health:
x
BREAKING NEWS

Britain is "opening its doors"! Liz Truss also makes the Albanians happy, the new immigration plan is revealed

Britain is "opening its doors"! Liz Truss also makes the Albanians
x
BREAKING NEWS

After Deizi Arapi's accusations, the deputy of the Democratic Party reacts

After Deizi Arapi's accusations, the deputy of the Democratic Party reacts
x
BREAKING NEWS

Meta reveals the conversation with Yuri Kim about Berisha 'non grata': Here's what I told the ambassador

Meta reveals the conversation with Yuri Kim about Berisha 'non grata':
x
BREAKING NEWS

The meeting with Ambassador Kim, Meta revealed the details: We had a very open conversation about...

The meeting with Ambassador Kim, Meta revealed the details: We had a very open
x
BREAKING NEWS

They burned his car for the second time/ The shocking testimony of the 'gangster' from Bilishti, Deizi Arapi, is revealed: The state should protect me, they will find me in some channel, this is who I had conflicts with

They burned his car for the second time/ The shocking testimony of the
x
BREAKING NEWS

NAME/ A fight broke out in Dhërmi, the 46-year-old injured the young man with a knife, the first suspicions

NAME/ A fight broke out in Dhërmi, the 46-year-old injured the young man
x
BREAKING NEWS

What is happening? The Tirana police land in the premises of the capital, 3 people are arrested, it is suspected that...

What is happening? The Tirana police land in the premises of the capital, 3
x

Gossip

"Gjynah, they need..."/Rudina Dembacaj openly stung her ex-husband and his new partner? Here's the post he regretted and deleted. The status is published

"Gjynah, they need..."/Rudina Dembacaj openly stung her ex-husband and

Although actress Rudina Dembacaj crowned her love with Mark Frroku for more than 2 years, followers often remember her ex-husband Aleksandër Varfajn.

Recently, Rudina conducted a virtual interview with followers on Instagram, where she answered some questions directed by followers.

"Gjynah, they need..."/Rudina Dembacaj openly stung her ex-husband and

But one question in particular got attention, which Rudina decided to answer publicly. Although she answered, she did not fully reveal the question.

"What do you think about your xxxxx who talks as if he has educated xxxx himself??"- is the (incomplete) question that Rudina posted.

"Gjynah, they need..."/Rudina Dembacaj openly stung her ex-husband and

"My heart breaks for anyone who pretends, in any situation. They need attention, it's just a sin" - Rudina wrote in her Instastory, which she regretted and deleted!

"Gjynah, they need..."/Rudina Dembacaj openly stung her ex-husband and

The actress neither revealed nor mentioned names in the post, but some details in the sentence written by the follower and the fact that she decided to delete it, raise suspicions that the question and statement could be about Rudina's ex-husband and his partner.

Starting from the question, the follower asks about someone who made a statement in which he said that he "educated someone else himself" (without Rudina in this case). Rudina and her ex-partner Aleksandër Varfaj have a daughter named Viktoria, Viki for short...

Një tjetër detaj që shton dyshimet se Rudina Dembacaj ironizoi dhe thumboi ish-bashkëshortin e saj së bashku me partneren e tij të re, është një deklaratë e bërë nga ana e kësaj të fundit.

"Gjynah, they need..."/Rudina Dembacaj openly stung her ex-husband and

Aleksi publikuoi pak kohë më parë një foto të vajzës dhe komenti i partneres së tij mori vëmendje të madhe.

“E dashuruar me ty si babi dhe e dashuruar akoma me shume me vajzen qe ti ke rritur…”- i shkruajti ajo, pa përmendur askund Rudinën.

Pak kohë më parë një ndjekës i ka rikujtuar Rudinës historinë e saj me ‘mekanikun’, si Rudina e quante, kur çifti u divorcua.

“Na hape barkun. Shyqyr të ftilluan se me mekanikun ke qenë o Zot ibret, s’u shikoje”- shkruante ndjekësi, i cili mori një përgjigje të ashpër nga ana e Rudina Dembacajt. Aktorja vendosi ta publikojë ‘komentin’ e ndjekësit, dhe t’i përgjigjet me emojin-ë e gjishtit të mesit.

Në fillim të 2020, Rudina konfirmoi lidhjen me Mark Frrokun, duke postuar në rrjete sociale një foto përkrah tij. Në rrëfimin e parë për lidhjen me Markun, Rudina tregoi se kjo marrëdhënie nisi pas ndarjes së saj nga ish-bashkëshorti, Aleksi. Dembacaj mori në shtator të 2020 propozimin për martesë nga Marku, duke i thënë “Po” përgjithmonë. Ata kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre më 1 tetor kur çifti organizoi një festë të madhe në kishë, ku kishte shumë të ftuar VIP.

On the other hand, Rudina Dembacaj has shown that she has a very good relationship with her ex-partner. Their middle child, Viktoria, has been one of the main reasons why the two have maintained good relations with each other. The three of them go out together as a family for walks or to enjoy special moments and do not hesitate to share these with their followers on 'Instagram'. But after this last post, doubts are being raised about the relationship between them...