BREAKING NEWS

The weather is "crazy"/ Tirana is flooded, the roads are covered by inerts and water (Video)

The weather is "crazy"/ Tirana is flooded, the roads are covered by
x
BREAKING NEWS

"Crazy" weather in Tirana, electrical discharges and unusual rain storm (Video)

"Crazy" weather in Tirana, electrical discharges and unusual rain
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tells what he would do differently in DP, here is the decision he had to make when Berisha was declared 'non grata'

Lulzim Basha tells what he would do differently in DP, here is the decision he
x
BREAKING NEWS

Will there be protests? Lulzim Basha makes an important call to the citizens

Will there be protests? Lulzim Basha makes an important call to the citizens
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reacts to the accusations made by Sali Berisha

Lulzim Basha reacts to the accusations made by Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shows the reasons for returning after the resignation of Alibeaj from the PD

Lulzim Basha shows the reasons for returning after the resignation of Alibeaj
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha holds a meeting with young people in another city

Lulzim Basha holds a meeting with young people in another city
x
BREAKING NEWS

Jorida Tabaku reveals whether she will be in charge of PD after the resignation of Alibeaj

Jorida Tabaku reveals whether she will be in charge of PD after the resignation
x

Gossip

"I told Dori that..."/ Olta Gixhari exposes herself and shows that she talked to her partner? Hints that the actress is favored by the production. It becomes clear what is happening

"I told Dori that..."/ Olta Gixhari exposes herself and shows that she

This week's nomination can be called among the strongest in "Big Brother". Olta Gixhari and Kiara Tito are opposite, where one of them will leave the house.

The "head to head" nomination has caused debates and tensions among the residents of "Big Brother Vip". The actress has expressed her uncertainty whether she will win or not among this nomination.

In a video that is circulating on the network, Olta appears talking to Dean, where she tells him that she has spoken to her husband Dorin. She is heard telling Dea that she has told her partner, Dori, that whatever happens on Saturday's show, he will be by her side.

"I told Dori that..."/ Olta Gixhari exposes herself and shows that she

"I told Dori yesterday, come here on Saturday," Gixhari can be heard saying. That was enough for the network to spread rumors that in fact, Olta is talking to her husband, and there were even those who said that they actually met.

Megjithatë, duhet thënë që kjo nuk është hera e parë, që përflitet mundësia e takimit të Oltës me bashkëshortin e saj. Vetëm pak javë më parë, kur Olta ishte në nominimi me Maestron dhe Kristin, në rrjet u aludua një fakt i tillë.

Olta ishte e para që i shpëtoi këtij votimi, duke u kthyer e para në shtëpi. Por duket se publikut, nuk i ka shpëtuar një detaj nga rikthimi i saj në lojë. Kur Olta, Maestro dhe Kristi shkuan në studio, ajo ishte me grim dhe krejtësisht e rregulluar.

Por kur u rikthye në shtëpi, pak minuta më pas, u vu re se ajo ishte pa grim, dhe specifikisht me buzëkuqin e larguar. Kaq mjaftoi që në rrjet të shpërthente teoria se në ato pak minuta pas skene, Olta të kishte takuar bashkëshortin dhe të ishte puthur me të.

Kujtojmë se po atë mbrëmjen në shtëpinë e “Big Brother”, si surprizë kishte ardhur edhe mamaja e aktore. Mes lotëve, ajo përqafoi të ëmën, ndërsa sapo iu hodh në qafë, i tha se donte të ikte nga shtëpia e “Big Brother” sepse po çmendej. Mamaja e saj i dha kurajë së bijës, duke i thënë se ajo është shumë mirë dhe se duhet të vazhdojë lojën.

Sakaq, mamaja e Oltës i tha aktores se edhe burri i saj e ndjek, së bashku me të birin, Amarin, ndërsa i tha se Dori është shumë i kënaqur me lojën e saj deri tani dhe se ajo duhet të vazhdojë kështu. Mes lotëve dhe mallit, aktorja nuk “harroi” ta pyeste për bashkëshortin, për Dorin se nëse është në Spanjë apo në Tiranë.

As he left a message that was not well understood, but Arbana intervened and asked them to say hello. But on the different page of "Tik-Tok", they gave information that Dori was actually in Tirana and in those few seconds he met her.

The reinforcement for a meeting between the two partners also comes from the fact that she was the first to escape the televoting, she was the second to enter the house.

First, Armaldo entered the house, and just a few minutes later, Olta returned completely happy to the game, but this time she saw the makeup that left the stage.

The latest statement made by the actress has been interpreted online as a favor being given to the actress in her Big Brother game. So far, the production has chosen to remain silent about these claims, leaving everything as a rumor circulating on the web.