BREAKING NEWS

Serious/ The 12-year-old is killed in pairs in Shkodër, the first suspicions

Serious/ The 12-year-old is killed in pairs in Shkodër, the first
x
BREAKING NEWS

The actor and his wife fell from the 6th floor of the building in New-York/ New details are revealed, the investigations: There are some signs in the apartment

The actor and his wife fell from the 6th floor of the building in New-York/ New
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela drops the 'bomb', discovers what is keeping Berisha and Meta awake and shows the hard blow they will receive soon: Wait and see...

Spartak Ngjela drops the 'bomb', discovers what is keeping Berisha and
x
BREAKING NEWS

"We are in a battle with this government", Berisha makes a strong statement: A trawler owner smuggles oil, often meets with Rama

"We are in a battle with this government", Berisha makes a strong
x
BREAKING NEWS

The new academic year / University of Tirana gives the important announcement, this is when the high school starts (Document)

The new academic year / University of Tirana gives the important announcement,
x
BREAKING NEWS

Sad/ The well-known Albanian artist passes away

Sad/ The well-known Albanian artist passes away
x
BREAKING NEWS

"The good news came, it came...", Artan Hoxha publishes the photo that is circulating rapidly, reveals the unusual event he has faced

"The good news came, it came...", Artan Hoxha publishes the photo that
x
BREAKING NEWS

Good news from the infectious disease/ the Ministry of Health publishes the figures, here are how many new cases there have been in the last 24 hours

Good news from the infectious disease/ the Ministry of Health publishes the
x

Gossip

This is the youngest couple of Albanian showbiz? The photo that was deleted is revealed by the singer related to the well-known Albanian moderator (PHOTO)

This is the youngest couple of Albanian showbiz? The photo that was deleted is

The rapper from Ferizaj, Gramoz Aliu, otherwise known by the nickname "Mozzik", is very active in terms of social networks, where he keeps his followers active with photos and videos from his daily life. But, a few days ago, he had posted a photo on the social network "Instagram", and this photo caused a stir in the pink media and social networks.

For the first time, Mozzik had posted the photo, where the girl he had placed his hand on his leg had a tattoo on his upper leg. And that this photo he had deleted after a few minutes.

This is the youngest couple of Albanian showbiz? The photo that was deleted is

Në fotografinë e dytë të postuar shihej e njëjta vajzë vetëm se tani në fotografi nuk vërehej tatuazhi.

Për këtë fotografi filluan thashethemet se Mozzik është në një lidhje me moderatoren e njohur, Kiara Tito dhe se personazhi në foto është vetë Kiara, e që kjo gjë mund të vërtetohet vetëm duke i shikuar fotografitë e Kiarës nëpër rrjete sociale dhe dallohet se moderatorja nuk ka tatuazh në atë pjesë të këmbës.

This is the youngest couple of Albanian showbiz? The photo that was deleted is

Dhe se fotografinë që postoi vetë Kiara në “Instagram” gjendej në Prishtinë, teksa fotografia e Mozzik ishte e bërë në Milano të Italisë, pra fustani i vajzës që ishte me Mozzikun dhe Kiarës doli të jetë i rastësishëm.

This is the youngest couple of Albanian showbiz? The photo that was deleted is

So, the deleted photo provided by "Express Pink" shows the truth about these rumors. While the moderator herself had reacted through a post on the social network "Instagram" where she denied these rumors about a possible connection.

 

Most read