BREAKING NEWS

Helidon Bushati resigned, Lulzim Basha makes urgent move, gives Shkodra to his right wing (NAME)

Helidon Bushati resigned, Lulzim Basha makes urgent move, gives Shkodra to his
x
BREAKING NEWS

"This is a scandal gone scandal", Klodiana Lala explodes the 'bomb': The spoiled dish that is being cooked by ...

"This is a scandal gone scandal", Klodiana Lala explodes the
x
BREAKING NEWS

What will Berisha do now that the court recognized Basha as chairman of the Democratic Party? Spartak Ngjela reveals the behind the scenes and makes a strong warning: Saliu will ...

What will Berisha do now that the court recognized Basha as chairman of the
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela makes sensational predictions, shows what will happen to Lulzim Basha

Spartak Ngjela makes sensational predictions, shows what will happen to Lulzim
x
BREAKING NEWS

Unexpected / Another flaw within the DP, Helidon Bushati resigns from the role of Political Leader for the Shkodra Region (DECLARATION)

Unexpected / Another flaw within the DP, Helidon Bushati resigns from the role
x
BREAKING NEWS

The sensational murder of the former police officer Santiago Malkos / GJKKO makes the decision, here are the years of imprisonment assigned to the perpetrator

The sensational murder of the former police officer Santiago Malkos / GJKKO
x
BREAKING NEWS

Who gave the weapon with a very rare and expensive mill to the 17-year-old in Lezha? "I'm saying it for the first time" / Expert reveals shocking details: A similar one killed the banker Artan Santo

Who gave the weapon with a very rare and expensive mill to the 17-year-old in
x
BREAKING NEWS

Money laundering of millions of euros / Court decides on the driver and brother-in-law of Rezar Taçi

Money laundering of millions of euros / Court decides on the driver and
x

Gossip

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what connects him with Bora Zeman

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what

Former 'Match' contestant, Atdhe Xharavina is involved in the Bora-Donald-Beatrix triangle, from rumors that have been prompted by himself for a possible connection between him and the presenter.

Atdheu has been provocative several times in interviews about the moderator and has always sent suspicious signals until it was Bora herself who put the 'dots on i' denying a connection between them and Atdheu later removed her from Instagram and became somewhat clearer about his relationship with Bora.

One of the last times he posted an InstaStory with the caption: "You are like snow, beautiful but cool."

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what

Por sot pas mesnate, ai ka zhvilluar një pyetësor me ndjekësit e tij në Instagram dhe ka sqaruar se këto aludime po i prishin marrëdhënie me një vajzë tjetër e se nuk ka lidhje aspak me ‘personin tjetër’ që është Bora Zemani.

“Varet se si i marrin  njerëzit edhe portalet story-t e mia, unë tek intervista e fundit u tregova i sinqertë që më kanë prishur punë me një gocë dhe prap kur hedh story unë e lidhin me një person tjetër që s’ka lidhje fare.” ,- shkroi ai.

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what

Atdheu mesa duket pikërisht në këto momente kur rrjeti zien vendos të bëjë statuse, të cilat lëjojnë vend për interpretim.

Nuk është hera e parë që Atdheu lë mesazhe dyshuese kundrejt Borës, ai madje ka arritur deri aty sa ka përmendur se do dëshironte të kishte një vajzë e ta quante me emrin ‘Nala‘ , deklaratë, të cilën e ka dhënë Bora më herët.

Will the Homeland continue to be so clear, or will we still expect coding messages from it ?! It remains to be seen.

Most read