BREAKING NEWS

Did you meet Tom Doshin at the Prime Minister? Edi Rama speaks

Did you meet Tom Doshin at the Prime Minister? Edi Rama speaks
x
BREAKING NEWS

What happened to Ervis Martinaj? Edi Rama reacts again

What happened to Ervis Martinaj? Edi Rama reacts again
x
BREAKING NEWS

The government takes the decision, salary increase from next month for these categories! Prime Minister Edi Rama tells who benefits

The government takes the decision, salary increase from next month for these
x
BREAKING NEWS

The "SOT" newspaper fully discloses Genc Ruli's decision to donate the former "Partizani" complex to the son-in-law of Sali Berisha

The "SOT" newspaper fully discloses Genc Ruli's decision to
x
BREAKING NEWS

Serbian media accuse Vu?i? that the brotherhood with Rama is linked by affairs with Soros, the West will have a surprise package

Serbian media accuse Vu?i? that the brotherhood with Rama is linked by affairs
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim does not stop, he lands in the presidency of the Assembly, here are the two well-known names of politics that he will meet

Yuri Kim does not stop, he lands in the presidency of the Assembly, here are the
x
BREAKING NEWS

Horror scenarios for Vladimir Putin, the American general's warning: Russia will lose Donbass and Crimea, this is what awaits the "Tsar" until 2023

Horror scenarios for Vladimir Putin, the American general's warning: Russia
x
BREAKING NEWS

VAT fraud scheme, 13 people are arrested/ The Prosecutor's Office issues an announcement: Officials are also involved!

VAT fraud scheme, 13 people are arrested/ The Prosecutor's Office issues an
x

Gossip

Crazy numbers and thousands of tickets sold! 5 thousand euro tickets to Noizy's concert, the well-known Albanian moderator shows the strong reason why she went: It was all my husband's commitment

Crazy numbers and thousands of tickets sold! 5 thousand euro tickets to

After 16 years on stage, Rigels Rajku (Noizy) managed to write history with "Alpha Show". The rapper's concert was a real success, and this is evidenced by the sold tickets. The areas were separated, starting from 30 thousand old lek to 5 thousand euros in the "Diamond VIP" area.

Among the well-known characters who attended the performance as an audience was the moderator Jonida Shehu. In an interview for "Euronews Albania" Jonida said that this was an important event based on the sale of tickets for 18,000 people.

Crazy numbers and thousands of tickets sold! 5 thousand euro tickets to

Among other things, the moderator showed that apart from the show, she was there as the organization of the event was done by her husband.

“Unë shkova për show-n, për ngjarjen, për ta parë. Për rastësi unë dhe familja ime jemi pjesë e kësaj industrie, ishte gjithë angazhimi i tim shoqi, dhe unë shkoj në ngjarjet e tij. Por dua të them të gjitha jo vetëm tek ato që organizon im shoq,”-u shpreh Shehu.

Crazy numbers and thousands of tickets sold! 5 thousand euro tickets to

“I di vështirësitë për shkak të rrethanave, është një ngjarje e madhe, të organizosh një koncert dhe të shesësh 18 mijë bileta të cilat nuk i shet dot me imponim dhe kjo është meritë jo vetëm e organizatorëve. Ndonjëherë i paragjykojmë gjërat, njerëzit nuk imponohem, njerëzit e duan Noizy-n dhe muzikën”, përfundoi moderatorja.

Crazy numbers and thousands of tickets sold! 5 thousand euro tickets to

Kujtojmë që pas përfundimit të koncertit Noizy ndau një postim në Instagram të momentit kulminant gjatë përformancës së tij, me kurorën gjigande të ngritur në ajër dhe një spektakël me fishekzjarre.

“Saga vazhdon”- shkroi reperi.

Noizy claims to turn this concert into a festival, as an annual tradition of Tirana and Albania.

Most read