BREAKING NEWS

Why is the EU-Western Balkans summit being held in Tirana? The former Minister of Justice discloses the details and reveals the behind-the-scenes

Why is the EU-Western Balkans summit being held in Tirana? The former Minister
x
BREAKING NEWS

"This is shameful", Alfred Cako breaks the 'bombshell' statement: Tomorrow's summit, the EU's last attempt to eliminate...

"This is shameful", Alfred Cako breaks the 'bombshell'
x
BREAKING NEWS

"The primaries were wonderful"/ Ylli Rakipi interrupts Flamur Noka's enthusiasm: When they fake it, it's a masquerade, don't tell me...

"The primaries were wonderful"/ Ylli Rakipi interrupts Flamur
x
BREAKING NEWS

Withdrawn from the Primaries for the Municipality of Tirana, Evi Kokalari does not hold back, fiercely attacks Alimehmet

Withdrawn from the Primaries for the Municipality of Tirana, Evi Kokalari does
x
BREAKING NEWS

Belind Kelliçi, the official DP candidate for the Municipality of Tirana, comes Meta's immediate reaction

Belind Kelliçi, the official DP candidate for the Municipality of Tirana,
x
BREAKING NEWS

Dash Sula leaves olive oil at Rama's place: Drink it from Saliu's olives

Dash Sula leaves olive oil at Rama's place: Drink it from Saliu's
x
BREAKING NEWS

Official DP candidate for Tirana, Belind Kelliçi reacts and surprises with the statement: Ilir Alimehmeti will be...

Official DP candidate for Tirana, Belind Kelliçi reacts and surprises
x
BREAKING NEWS

What happened? "Head to head" with Belind Këlliçi, Ilir Alimehmeti withdraws from the Tirana primaries

What happened? "Head to head" with Belind Këlliçi, Ilir
x

Lifestyle

What have the stars predicted for you? Daily horoscope for tomorrow, Saturday, September 24, 2022

What have the stars predicted for you? Daily horoscope for tomorrow, Saturday,

Aries

Today, you lovers will try all the time to maintain a warm climate as a couple. The relationship with your partner will not only improve, but you can also consider taking important steps. Single women will be more lucky and will not feel lonely. In the financial plan, you should not take too many risks because the situation will not be so stable.

Taurus

Today is going to be a stormy day for all those who are in a relationship. You will be stubborn on both sides and you will not want to make even the smallest concession. Singles will still be patient and very soon they will find the person who will suit you best. In the FInancial plan, make calculations carefully so that you don't have any problems.

Gemini

Today is going to be a very ordinary day for those who are in a relationship. You will not have any kind of problem with your partner, on the contrary, you will clarify the early disagreements. Single women will be shy and will not dare to seduce any person. In the financial plan, you will feel blessed by the stars and everything will work out wonderfully.

The crab

The stellar climate will overheat today for you who are in a relationship. You will surprise each other at every moment and the pleasures and emotions will be stronger. Singles will have a day full of commitments and work, so they won't have time to think about love. The budget will be very stable. Take advantage to make an additional investment.

Leo

Your life as a couple will be more satisfying than ever today. You will agree on everything with your partner and you will not argue pointlessly. Singles should not in any way destroy the lives of couples just to please themselves and attract the one they like. They will never find peace in life. The budget will continue to remain satisfactory and not at all problematic.

Virgo

Për te dashuruarit ka për te qene një dite e jashtëzakonshme sot. Nuk do keni asnjë lloj problemi apo mosmarrëveshjeje, përkundrazi do filloni te bëni plane për te ardhmen. Beqaret do ndihen për mrekulli pranë miqve dhe nuk do e kenë te nevojshme ta kërkojnë dashurinë. Për financat ka ardhur koha ta riorganizoni situatën qe gjendja te jete edhe me e mire.

Peshorja

Dite mjaft sensuale do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dilni neper vende interesante me partnerin dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret nuk duhet te tregohen pesimiste sepse atëherë kur me pak do e presin, do ju ndodhin gjera fantastike. Buxhetin mbajeni gjate gjithë kohës nen kontroll sepse ne te kundërt do ju lindin probleme serioze.

Akrepi

Mos u mbyllni ne vetvete sot ju te dashuruarit sido qe te jete marrëdhënia me partnerin sepse situata vetëm sa do rendohen. Me e mira është te ×isni hapur me te e pa dorashka. Beqaret do jene gjate gjithë kohës te disponueshem ndaj ftesave qe do ju bëhen dhe do pranojnë te FIllojnë edhe aventura kalimtare. Buxheti nuk do ketë probleme, përkundrazi situata do jete me e qëndrueshme.

Shigjetari

Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe do ndiheni gati te bëni çdo gjë vetëm qe emocionet te jene te forta. Disa miq do ju ndihmojnë t’i përgatisni edhe surpriza atij qe keni ne krah. Beqaret nuk do kenë ditën e tyre më me fat dhe do mërziten ne disa momente. Financat do jene goxha te mira prandaj mund ta shfrytëzoni rastin edhe për te bere ndonjë investim me shume.

Bricjapi

Do keni besim te verbër tek partneri juaj sot dhe çdo gjë qe ai do ju thotë do e merrni për te vërtetë. Për fat te keq mund te zhgënjeheni pa mase. Beqaret duhet te përkujdesen pak me tepër për pamjen e tyre sepse veten ashtu do gjejnë personin e duhur. Financat duhet t’i menaxhoni me më shume kujdes pasi ne te kundërt do keni probleme serioze.

Ujori

Dite fantastike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te gjithë do ju kenë zili për bashkëpunimin dhe komunikimin. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asgjë te rëndësishme. Do ju duhet ende te presin pak kohe. Te ardhurat do i keni gjate gjithë kohës ne vëmendje prandaj edhe situata do jete shume me e mire se me pare.

Peshqit

Thanks to the positive influence of Venus, your relationship with your partner will begin to improve during this day. You will be more logical and you will correct the mistakes made before. Singles will have an exciting meeting when they least expect it. The stars will take care of the budget at all times and the situation will remain good and without problems.