BREAKING NEWS

"Vangjush Dako was a direct connection of Rama"/ Artan Hoxha discloses new details from the arrest of the former mayor of Durrës: Attempts were made to...

"Vangjush Dako was a direct connection of Rama"/ Artan Hoxha discloses
x
BREAKING NEWS

"The arrest warrant for Dako was cut on Friday", Artan Hoxha reveals new details: This is why the SPAK order was not implemented immediately

"The arrest warrant for Dako was cut on Friday", Artan Hoxha reveals
x
BREAKING NEWS

He injured his wife in Korça, the perpetrator surrenders

He injured his wife in Korça, the perpetrator surrenders
x
BREAKING NEWS

Prime Minister Rama meeting with Ambassador Yuri Kim after the arrest of Dako by SPAK (Details)

Prime Minister Rama meeting with Ambassador Yuri Kim after the arrest of Dako by
x
BREAKING NEWS

"He is ready to face justice"/ The lawyer reveals where Vangjush Dako was when the arrest warrant was issued

"He is ready to face justice"/ The lawyer reveals where Vangjush Dako
x
BREAKING NEWS

The arrest of Vangjush Dako, the well-known analyst reveals the scenario: Does such a situation interest the prime minister or is he being forced...

The arrest of Vangjush Dako, the well-known analyst reveals the scenario: Does
x
BREAKING NEWS

"SPAK under international pressure"/ The arrest of Vangjush Dako, his lawyer reacts: This is what he is accused of

"SPAK under international pressure"/ The arrest of Vangjush Dako, his
x
BREAKING NEWS

Lawyer Hazizaj divulges details from the arrest of Vangjush Dakos by order of SPAK: The security measure with prison is not appropriate, this is what the former mayor risks

Lawyer Hazizaj divulges details from the arrest of Vangjush Dakos by order of
x

Lifestyle

Daily horoscope for tomorrow, here is what the stars have predicted for you

Daily horoscope for tomorrow, here is what the stars have predicted for you

Aries

If recently the relationship with your partner had cooled a bit, today everything will take a different direction. You will speak openly and clarify any misunderstandings. For singles, it is not the right moment to start serious commitments. Wait a little more time. Financial prospects are pretty good.

Taurus

If your partner is strict with you and raises his voice too much, show him the place immediately, don't wait for the situation to get even more complicated. Singles will most likely start a sincere and beautiful love story. The financial situation will be worrying, be careful with expenses.
Gemini

Today is a very ordinary day and nothing special for those who are in a relationship. You will continue to live life as it comes. Singles will have a day full of meetings and emotions. In the financial plan, do not listen to the advice of others, but act as you think in order to improve this sector.

The crab

You will be very demanding of your partner today and you will not be satisfied with what he will give you. Think about how much you have given him. Singles should not accept any meeting for today because the people who will ask them for this will not be suitable for them. In the financial plan, you will start to improve the budget.

Leo

Beware of excessive jealousy during this day because you may have serious problems with your partner. Don't try to force him to stay alone with you, but let him go out with close friends as well. Singles will continue to search, but will not find the right person. Finances will be in much better shape than thought.

Virgo

Even though you have a long relationship with your partner, today you have to be careful with what you say. The one by your side will not be in a good mood and may misunderstand you. Singles will not have a favorable day and will not be able to create the relationship they dreamed of. Finances will improve significantly.

Libra

As mos e mendoni ta tradhtoni partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite sepse reagimi i tij nuk do iu pëlqejë aspak. Nëse nuk e doni më mirë ja shprehni drejtpërdrejtë. Beqarët do kenë takime të ndryshme, por asnjeri nuk do ua mbushë mendjen aq sa për të krijuar një lidhje. Në planin financiar duhet të bëni shumë sakrifica.

Akrepi

Ditë e mbushur me surpriza të shumta kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Shfrytëzojeni ditën deri në sekondën e fundit dhe pranoni të bëni ndonjë çmenduri të vogël. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë. Situata financiare do jetë e favorshme edhe për të kryer ndonjë shpenzim më tepër.

Shigjetari

Një klimë goxha e ngrohtë do mbizotërojë gjatë kësaj dite në jetën tuaj sentimentale. Do e keni më të lehtë të flisni lirisht me partnerin/en dhe do i shprehni ndjenjat që para disa kohësh nuk keni mundur. Beqarët duhet të presin edhe disa ditë për të gjetur dashurinë. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë, bëni mirë të kujdeseni për shpenzimet.

Bricjapi

Dita e sotme do jetë e mirë për të dashuruarit edhe pse pasioni nuk do jetë aq i zjarrtë sa mendohej. Përfitoni për të folur me partnerin/en mbi të ardhmen. Beqarët do kenë shumë sukses në dashuri dhe do e gjejnë personin që do iu përshtatet më së miri. Në planin financiar do arrini të kryeni investimet e duhura dhe situata do jetë serish jo problematike.

Ujori

Planetët nuk do kenë ndikim shumë të madh gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift, prandaj ju mund të bëni atë që dëshironi në mënyrë që ambienti të ngrohet më tepër. Beqarët do mbështeten gjithë kohës nga Marsi dhe do takojnë personin e ëndrrave. Rrethanat do jenë të përshtatshme edhe për të përmirësuar buxhetin.

Peshqit

Do bëni çmos që ta ruani qëndrueshmërinë dhe harmoninë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Edhe partneri/ja, pavarësisht se nuk do ketë shumë kohë të lirë, do mundohet t’ua bëjë qejfin. Beqarët do kenë takimin që aq shumë kanë pritur dhe do ndihen më së miri. Financat do jenë të mira, kështu që mund të kryeni investimet që keni menduar.