BREAKING NEWS

Edi Rama shows the latest decision of the Government and publishes the contract LIVE: Here's what will happen with 4646 square meters without permission in the middle of Tirana

Edi Rama shows the latest decision of the Government and publishes the contract
x
BREAKING NEWS

One step away from nuclear apocalypse, Putin ready to launch terrifying revenge against West, Russia supplies iodine pills to survive atomic attack

One step away from nuclear apocalypse, Putin ready to launch terrifying revenge
x
BREAKING NEWS

It is clarified what the GJKKO decided about the former deputy of the SP, Alqi Blako. The prosecutor shows the investigative actions, here is the urgent request of the lawyers

It is clarified what the GJKKO decided about the former deputy of the SP, Alqi
x
BREAKING NEWS

The EU reacts immediately after the meeting with the Government and has a strong message: We have serious concerns about...

The EU reacts immediately after the meeting with the Government and has a strong
x
BREAKING NEWS

TRAGIC/ The owner of the hotel is found dead, the police clarify the details about the businessman: He was burned inside the room

TRAGIC/ The owner of the hotel is found dead, the police clarify the details
x
BREAKING NEWS

10 hot days for Vu?i?, he must choose to recognize Kosovo and boycott Putin, or he will suffer the same fate as Russia, here are the difficult meetings that await the Serbian president

10 hot days for Vu?i?, he must choose to recognize Kosovo and boycott Putin, or
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha is guilty of killing about 3,000 people, he burned people alive and eliminated political opponents, together with Meta they are collaborators in the robbery of Krraba's gold, this is what happened after they stole it

Frrok Çupi: Berisha is guilty of killing about 3,000 people, he burned
x
BREAKING NEWS

Protests start in front of the Prime Minister's Office. It becomes clear what is happening

Protests start in front of the Prime Minister's Office. It becomes clear
x

Lifestyle

Horoscope for today, September 23, 2022

Horoscope for today, September 23, 2022

Aries


You have to find some peace in love. There have been some minor delays at work, but everything will be sorted out soon!

Taurus


The Moon and Venus are on your side and the weekend will be interesting from a sentimental point of view. At work, try to be brave: soon everything will be resolved and tensions will ease.

Gemini


There's a bit of uncertainty in love: Venus from the 29th will be at the fore with those born under your sign. At work, try to stay calm because losing patience is so possible: better be careful and temper your patience!

The crab

During the weekend you will have to clarify some matters of the heart, especially if you have had problems with your partner. At work, try to solve economic problems: September was a bit expensive in spending!

Leo

Interesting Friday if you are single and looking for adventure. Since September 29, Venus is on your side. At work, you will regain stability: this period is excellent and bodes well.

Virgo

The Moon will move into your sign, Venus is also on your side and the stars help you in love. At work, those around you trust you and your work: show others your worth!

Libra

The sun is on your side in love: try to free your heart, special achievements are near. You have a lot to do at work, but the stars are helping you: give your best!

Scorpio

Të shtunën dhe të dielën do të keni një energji të bukur në dashuri. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve: ato janë të rëndësishme, në këtë periudhë edhe më shumë!

Shigjetari

Përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mendoni për këtë, përpara se t’i thoni sa duhet gjërat në një histori dashurie. Në punë idetë nuk mungojnë: Jupiteri është në anën tuaj dhe mund të filloni të mendoni për të ardhmen!

Bricjapi

Kjo kohë treditore është interesante për ndjenjat, veçanërisht pas një periudhe të vështirë. Në punë e premtja është stimuluese dhe do të arrini të zgjidhni një problem!

Ujori

Nëse ju pëlqen dikush, përpiquni t’i qëndroni pranë, do të ketë shumë mundësi të dielën që të tregoni veten. Në punë, mos bëni shumë gjëra – duhet të përqendroheni te qëllimet!

Peshqit

Saturday and Sunday are two slightly subdued days for love. At work you are a little tired and want to get away from everyone: keep calm.