BREAKING NEWS

Ambassador Yuri Kim lands in Basha's office

Ambassador Yuri Kim lands in Basha's office
x
BREAKING NEWS

Proposed for March 6 / Sali Berisha is suddenly withdrawn from the race by the well-known candidate, here is what happened

Proposed for March 6 / Sali Berisha is suddenly withdrawn from the race by the
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka reveals for the first time the shocking behind the scenes: How he "sold" me and Edi Paloka to the embassy! Lulzim Basha will be arrested if he goes to this place ...

Flamur Noka reveals for the first time the shocking behind the scenes: How he
x
BREAKING NEWS

The SP leadership convenes, the names are revealed: Here are the 6 possible candidates for March 6

The SP leadership convenes, the names are revealed: Here are the 6 possible
x
BREAKING NEWS

Covid-19 in Albania / MoH: Over 1000 infected and 5 lives lost in the last 24 hours

Covid-19 in Albania / MoH: Over 1000 infected and 5 lives lost in the last 24
x
BREAKING NEWS

Bad weather 'lands' in Albania, rain and snow at night (Affected areas)

Bad weather 'lands' in Albania, rain and snow at night (Affected
x
BREAKING NEWS

"While politics is buzzing with locks ...", Edi Rama publishes the figures of the National Council and stings the opposition: Let us continue to listen to each other

"While politics is buzzing with locks ...", Edi Rama publishes the
x
BREAKING NEWS

"You are in the race with Sali who comes out more", Rama returns the answer to the commenter: I am in the race only with ...

"You are in the race with Sali who comes out more", Rama returns the
x

Lifestyle

Have a fantastic day / Horoscope prediction for today, discover the surprises that the stars have reserved for each sign

Have a fantastic day / Horoscope prediction for today, discover the surprises

Aries

Do not be afraid to hope for the realization of desires: your desire, power and obedience are more than enough. A seemingly inappropriate solution will actually be the best one for your relationship as a couple. Singles for fear of being disappointed may hesitate to be invited. You may have some problems with finances.

Taurus

Do whatever you want to do, but remember to consider your partner's reaction to an issue. From the moment you will not reason, things will not go well for you. Singles will flirt all the time, but will not be able to make for themselves the person they like. In the financial plan you will be persistent.

Gemini

This Sunday will be a very nice day, which will actually improve over the days. Wear something that the person of your heart likes very much and dedicate time to it. Singles will dream a lot, but in reality they will not be able to reach even half of those who think. Finances will be stabilizing.

Crab

A small transfer awaits you. Try to relax and do not waste time on that decision. Mercury can make you irritated today, keep calm in communication with your partner. Singles better not to listen to others around, but to listen to their instinct. The budget will be good.

Leo

You will have clear ideas, bright minds. You can get great results at work. Today in love you will feel almost sad all the time. Singles will attract the attention of some extremely interesting people, from whom they should take advantage. In the financial plan you will fix the problems.

Virgo

Mos e hidhni poshtë mundësinë e fundit që ju ka dhënë partneri/ja. Mund të pendoheni përgjithmonë. Bëni shumë kujdes, një person xheloz mund t’ju japë një këshillë të gabuar. Beqarët do hallakaten me gjëra të kota dhe nuk do i kushtojnë rëndësinë e duhur personave të duhur. Financat nuk do jenë aspak të kënaqshme.

Peshorja

Pak rëndësi ka nëse metoda juaj është e mërzitshme për të tjerët: për ju dhe partnerin/en funksionon, ndaj mos u kushtëzoni nga askush. Ndërkohë, disa gjëra ende nuk janë maturuar ndaj bëni mirë që të mos nxitoheni. Beqarët nuk do tundohen aspak nga personat që do i propozojnë. Financat do kenë disa probleme.

Akrepi

Do të zbuloni diçka të re për sa i përket marrëdhënies suaj. Në mbrëmje do të jeni paksa melankolik. Përpara se të merrni vendime të rëndësishme, analizoni mirë situatat me partnerin/en. Beqarët do kenë një periudhë të paqëndrueshme, por nuk do i mungojnë as takimet. Në planin financiar do gjeni zgjidhje për problemet.

Shigjetari

Duhet të jeni më të vendosur në përballimin e problemeve tuaja në çift, sepse në të vërtetë ju ndjeni mosbesim dhe mungesë kuraje për t’i pranuar gjërat ashtu siç ato janë. Beqarët do kenë disa takime dhe njohje, por nuk do fillojnë ndonjë lidhje afatgjatë. Gjendja financiare do të jetë goxha e mirë.

Bricjapi

Vërini në përdorim aftësitë tuaja dhe përpiquni që të filloni një rrugëtim alternativ në marrëdhënien tuaj në çift. Nëse ndiheni të vetmuar dhe të keqkuptuar, mundohuni t’i kapërceni pengesat. Beqarët do e kenë të vështirë të gjejnë personin e duhur, kështu që kot sa do mundohen. Buxheti do të jetë i kënaqshëm.

Ujori

Të reja të bukura për këdo që po kalon një dashuri të komplikuar ose ekstra. Ndërsa ata që po përjetojnë një lidhje të fshehtë duhet të bëjnë kujdes ndaj fjalëve që po përhapen. Beqarët do mundohen të joshin një person, por do e kenë mjaft të vështirë. Për financat do jetë një periudhë mjaft delikate.

Peshqit

Trust only the man of your heart and try to keep the curious about everything away. Today, your partner needs you to give him or her advice on an issue that has been bothering him or her for a long time. Singles after so many vicissitudes will find the person they have been looking for. Pluto will take care of your financial situation.