BREAKING NEWS

Artan Hoxha publishes the photo that is circulating rapidly: You laugh, you laugh!

Artan Hoxha publishes the photo that is circulating rapidly: You laugh, you
x
BREAKING NEWS

DP of Berisha is ready for the elections, the last document that 'Rithemelimi' sent to the CEC is disclosed (PHOTO)

DP of Berisha is ready for the elections, the last document that
x
BREAKING NEWS

Journalist Artan Hoxha publishes the audio recording of "January 21", the communication a few minutes before the murders is revealed (Video)

Journalist Artan Hoxha publishes the audio recording of "January 21",
x
BREAKING NEWS

The "McGonigal" scandal/ Journalist Artan Hoxha reveals the behind-the-scenes, what was the former FBI agent's relationship with Agron Neza

The "McGonigal" scandal/ Journalist Artan Hoxha reveals the
x
BREAKING NEWS

Meta with strong accusations against the prime minister: Rama has lobbied for my declaration of non-grata

Meta with strong accusations against the prime minister: Rama has lobbied for my
x
BREAKING NEWS

A photo is released, this is who the 75-year-old man is who killed his wife and brother in Gramsh

A photo is released, this is who the 75-year-old man is who killed his wife and
x
BREAKING NEWS

The Albanian government signs the important agreement with this country

The Albanian government signs the important agreement with this country
x
BREAKING NEWS

How did the tragedy in Gramsh happen? The 75-year-old killed his wife with a shotgun, then went to his brother and...

How did the tragedy in Gramsh happen? The 75-year-old killed his wife with a
x

Lifestyle

Where to find prince blue, according to your astrological sign find your soulmate

Where to find prince blue, according to your astrological sign find your

Our soul mate is what we lack, and we can only feel fulfilled when we have found it. Not every person finds it in the same place, so according to the astrological sign, this is where you should look for it.

Aries

You Aries always need movement and action, so you will also find your soulmate in those places where there is movement and noise. Discotheques, sports halls, parks where cycling or running are done, are some of these places.

Taurus

You bulls tend to always go to the same places and that's why you don't find the prince blue easily. Change this habit. Go to the theaters and there you can find what you have been dreaming of.

Gemini


You Gemini need to find places in which you feel free to communicate and express enthusiasm and humor. Enroll in theater courses why go to karaoke in the evenings because you can find prince blue there.

The crab

Ju gaforret që i përthithni emocionet si një sfungjer, privilegjoni vendet ku optimizmi, gëzimi dhe të qeshurat mbizotërojnë. Regjistrohuni në kurse kulinarie dhe keni për të njohur personin e duhur.

Luani

Shkoni në kurse kërcimi, çlirojeni veten dhe keni për ta gjetur atje shpirtin tuaj binjak ju luanët. E njëjta gjë mund të ndodhe edhe në mjedise të tjera ku ju mund të shkëlqeni.

Virgjëresha

Ju virgjëreshat nuk duhet të kufizoheni vetëm duke shuar në kafenetë e lagjes sepse nuk do mund ta gjeni atje princin tuaj të kaltër. Shkoni në palestër apo në Spa me shumë njerëz dhe keni për ta gjetur atë që dëshironi.

Peshorja

Ju peshoret jeni te qeshur dhe socialë. Dilni mbrëmjeve e madje edhe vetë për të pirë një gotë verë dhe atje do gjeni shpirtin tuaj binjak.

Akrepi

Akrepat do ta gjejnë princin e tyre të kaltër nëpër vende të qeta dhe intime. Një lokal pa shumë zhurmë do jetë mjedisi ideal për të pasur rrahje më të forta zemre.

Shigjetari

Ju shigjetarët që adhuroni udhëtimet do e gjeni pikërisht në një vend të largët shpirtin binjak. Ai do shfaqet papritur kur ju të jeni duke vizituar vende të veçanta dhe keni një çantë në shpinë.

Bricjapi

Nëse ju bricjapët nuk e keni gjetur deri më sot shpirtin binjak në punë, duhet të filloni ta kërkoni diku tjetër atë. Dilni, argëtohuni, shkoni në mjedise të reja dhe në një moment sytë do ju shkëlqejnë.

Ujori

Ju ujorët që jeni të tërhequr nga humanizmi dhe të dhënë për mbrojtjen e kauzave të mëdha do ta gjeni shpirtin tuaj binjak nëpër organizata apo shoqata të ndryshme.

Peshqit

You Pisces who are born dreamers tend to wait for the prince blue to appear before your eyes. It is actually something wrong. You can also find him at concerts, exhibitions, theaters, etc.