BREAKING NEWS

The murder of Pjerin Xhuvani, Bardhi reacts: Berisha should lower his head and be silent, he will be ashamed when ...

The murder of Pjerin Xhuvani, Bardhi reacts: Berisha should lower his head and
x
BREAKING NEWS

"There is a problem, it costs a lot and the second ...", Sali Berisha announces the next move for the lawsuit against Blinken

"There is a problem, it costs a lot and the second ...", Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha reveals behind the scenes: Here is what will happen to the PD headquarters if the court gives the stamp to Alibeaj

Sali Berisha reveals behind the scenes: Here is what will happen to the PD
x
BREAKING NEWS

Is his announcement non-grata hurting the opposition? Berisha is surprised by the answer

Is his announcement non-grata hurting the opposition? Berisha is surprised by
x
BREAKING NEWS

"There will be over 30 thousand people in protest!", Arian Çani makes the epic reaction to the statement of Luciono Boçi: Uaaaa, o Ylli knows what it means ...

"There will be over 30 thousand people in protest!", Arian Çani
x
BREAKING NEWS

Surprised by his statement Sali Berisha: I am Kosovar

Surprised by his statement Sali Berisha: I am Kosovar
x
BREAKING NEWS

"Berisha knows this", Arian Çani warns of Ilir Meta's surprise on July 25: Even those who are on vacation will open the screen

"Berisha knows this", Arian Çani warns of Ilir Meta's
x
BREAKING NEWS

"Not everything can be said", Berisha reveals the scenario of the July 7 protest, Rama will put on the blinds, but ..

"Not everything can be said", Berisha reveals the scenario of the July
x

Lifestyle

Meri Shehu is shown to be ruthless, fate shines this week just for this sign

Meri Shehu is shown to be ruthless, fate shines this week just for this sign

The planets have started to move and feel the energy of Summer, but the background of Mercury will continue to be present until June 3rd. Although the forecast for the signs this week seems somewhat more optimistic, Meri Shehu has been tough with the star rating.

Mercury movement already in the background from Gemini to Taurus triggers economic problems so pay attention to this aspect.

Meri Shehu: It will be the most energetic, noisy week, with contacts because the planets like to move. The connection of Mars in Pisces with Pluto in Capricorn is hexagonal and brings important discoveries, finding some truths and uncovering details. Movable cross signs: Pisces, Sagittarius, Virgo and Gemini will have a beautiful revelation in their lives, a new enlightenment.

The opposite Wednesday that tired many people turns right on June 3 but today has entered Taurus and affects the third 10-day of the sign of the stable cross: Taurus, Aquarius, Scorpio and Capricorn, is related to money, the economy it will bring uncertainty in the economy. The sun has entered Gemini and has more vitality, energy, youth, freshness and radiates a lot. They are signs that communicate well. Ideas, fire, good initiatives. Some issues related to the economy, secrets, security, health, love life will be in question until June 3.

Dashi - 3 stars

The Sun in Gemini gives him ideas, reforms, travels, contacts and career advancement, but the opposite Mercury in Taurus takes them back to economic and personal life. You will encounter some delays and hassles this week.

Taurus - 2 stars

The opposite mercury in their sign gives a direction they had not calculated, they feel insecure. Some personal life problems come back. Although they will shine in some ideas and plans, they will have a kind of regression that everything thrives but do not have the right optimism to exploit. It is a karmic lesson.

Gemini - 3 stars

The sun in their sign, the departure of the opposite Mercury went to work matters, behind the scenes, where it hurts the most. So problems and uncertainties return as a nightmare, inner insecurity and will not feel as in shape as the sun's radiation in their sign.

Crab - 2 stars

Gaforret e ndjeshme ndikohen nga ikja e Mërkurit të kundërt dhe disa pika ku mbështeteshin nuk janë më të forta dhe diskutohen. Miq, shokë, njohje të fundit duhet t’i ekzaminojnë dhe do zhgënjehen nga disa persona që rezultojnë se nuk janë siç duken. Korniza e gjerë është një tablo e bukur.

Luani – 3 yje

Shenja energjike e zjarrit, por 10-ditëshi i tretë do hasë probleme me punën e eprorët. Do jenë njerëz me pushtet e kockë të fortë dhe do rivendosen në një pozicion jo komod në karrierë e çift. Dielli në Bbinjak iu jep ide, freski, udhëtime, kontakte ndërsa Jupiteri në Dash iu jep dashuri të paparë, por të kenë në vëmendje çështjet e karrierës.

Virgjëresha – 4 yje

Mërkuri i kundërt vazhdon por hyn në një shenjë më miqësore që është Demi dhe nisin problemet me udhëtimet, kontakte me jashtë, por nuk janë probleme thelbësore. Marsi në Peshk lidhet me Plutonin dhe gjen një aleancë të fortë, zbulojnë ose ndihmohen në diçka të rëndësishme që do i bëjë të ecin përpara në këtë antagonizëm të madh.

Peshorja – 3 yje

Do merren shumë me çështjet ekonomike dhe do vihen në një lulëzim që ka të bëjë me veten e tyre. Mërkuri i kundërt në Dem iu jep shanse të favorizojnë çfarë është thelbësisht e tyre e të fokusohen tek vetja. Dielli në Binjak iu jep mundësi kontaktesh e udhëtimesh të këndshme.

Akrepi – 2 yje

Ata të 10-ditëshit të tretë iu kthehet Mërkuri në Dem përballë shenjës së tyre dhe provokon marrëdhënie jo shumë të qeta në çift ose bashkëpunime të ndryshme. Rikthehen njerëz nga e kaluara. Ata që duan të fillojnë një dashuri ose kanë projekte të rëndësishme do ndodhë një mrekulli që do realizojë një qëllim të madh.

Shigjetari – 2 yje

Mërkuri në Dem iu sjell probleme shëndetësore dhe me punën. 10-ditëshi i tretë do hasë vështirësi në kontakte, ekzaminime shëndetësore, rikthimi në punë, rishikimi i një kontrate, derisa të arrijnë në finish nuk do jenë rehat. Dielli në Binjak i jep prioritet partneres dhe pavarësisht filozofisë, do ketë përparësi prakticiteti.

Bricjapi – 3 yje

Do duan të merren me shumë punë, do hapin rrugë por nuk dihet se sa do arrijnë të zënë një themel. Mërkuri i kundërt në Dem iu sjell disa probleme në jetën erotike ose në një njohje që kanë pasur. Ata që kanë fëmijë dhe kanë lindur në 10-ditëshin e tretë mund të kenë disa probleme.

Ujori – 3 yje

Vazhdojnë të jenë më inteligjentët për këtë muaj. Do shkëlqejnë në ide, do kenë lojëra, aktivitete, ide, por do jenë si fëmijët dhe do merren me gjëra jo të nivelit të tyre. Do shkëlqejnë në fushën ekonomike. Ata të 10-ditëshit të tretë mund të kapin një pre shumë të rëndësishme të këtij aspekti.

Peshqit – 1 yll

The Sun in Gemini takes on all the shine of a career, a field they love so much. Those who have relations with the state will run away from all fantasies and will not be found in their own waters. To postpone or not to engage in work that exceeds their competencies.