BREAKING NEWS

Here is the new file that endangers Edi Rama, the relationship with the Chinese Patric HO who opened an exhibition and the Ducka-McGonigal negotiations with the businessman hit by the USA

Here is the new file that endangers Edi Rama, the relationship with the Chinese
x
BREAKING NEWS

SP "Senators" come out against Edi Rama for betraying Kosovo and playing games with the Serbs, the movement against Albin Kurti is suspicious, they ask for support for the Kosovar Prime Minister

SP "Senators" come out against Edi Rama for betraying Kosovo and
x
BREAKING NEWS

Here are the behind the scenes that Edi Rama is playing with the Serbian districts to introduce KFOR in the North of Kosovo and to take the Kosovar state out of the game, a scenario for changing territories

Here are the behind the scenes that Edi Rama is playing with the Serbian
x
BREAKING NEWS

A new witness may land in SPAK to sink Shkëlzen, here is the "scorching" information he has about Berisha's son that implicates him in the "Gërdec" affair, from the office meeting with a mobster, to the big mistake that cost him the life of Kosta Trebi...

A new witness may land in SPAK to sink Shkëlzen, here is the
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho's "bomb": SPAK will sink another minister, this is why Sali Berisha attacks the Special Prosecutor's Office and who is the politician who is expected to replace Edi Rama at the head of the SP

Spartak Braho's "bomb": SPAK will sink another minister, this is
x
BREAKING NEWS

The German journalist mocks Rama: the best prime minister that Serbia has had since the time of Nikola Paši?

The German journalist mocks Rama: the best prime minister that Serbia has had
x
BREAKING NEWS

The British show handcuffs to Sali Berisha, Ambassador King Smith wants to start a criminal investigation against the corrupt, calls on the authorities to act on London's decisions

The British show handcuffs to Sali Berisha, Ambassador King Smith wants to start
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara reveals for the first time the scorching evidence that will sink Meta about the "CEZ-DIA" affair, here are the evidence that SPAK has in its hands, the role of Sali Berisha and Ismailaj's sudden move that could "blow up" the investigations

Romeo Kara reveals for the first time the scorching evidence that will sink Meta
x

Lifestyle

Horoscope forecast for today: The day starts with a little tiredness, try not to stay at home

Horoscope forecast for today: The day starts with a little tiredness, try not to

Aries

Born on: March 21 - April 19

The day starts with a little tiredness, you feel a little bored and you need someone to push you. Try not to close yourself at home, but to be with those who love you. Only those who love you and you love them can understand what is wrong or your suffering when you face a bad period.

Taurus

Born on: April 20 - May 20

On Monday, everything is going well, both in terms of love and work, with no ups and downs. If you want to change something in your life, act, it all depends on you.

Gemini

Born on: May 21 - June 20

You're feeling in love like never before these past few days. Enjoy these beautiful emotions without thinking too much. You need more concentration at work. You will be able to achieve great things. Roll up your sleeves and you'll find you can pull off some great treats.

The crab

Born on: June 21 - July 22

In love, everything seems difficult lately, but you have to learn to cope even with moments of adversity. At work, make decisions based only on what you really want.

Leo

Born on: July 23 - August 22

On Monday there are many thoughts, but you should not lose your ambition both in love and in work. You can achieve more, but you are not a sign that gives up easily.

Virgo

Born on: August 23 - September 22

Nga pikëpamja e dashurisë duhet të dëgjoni këshillat e disa miqve të mirë. Në punë është mirë që të mos i trazoni shumë gjërat. Dikush do të përpiqet të vendosë një fole në rrotat tuaja, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nëse nuk jeni të kënaqur me diçka, atëherë hidhni hapin e parë për ta ndryshuar atë. Pritja nuk do të bëjë mirë. Gjërat nuk ndodhin rastësisht apo fatit, duhet ta meritoni. Vetëm në këtë mënyrë do të bëni një ndryshim në jetën tuaj.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të hënën në dashuri duhet të mësoni të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë dhe të silleni në përputhje me rrethanat. Është një moment mjaft i sheshtë në punë, por së shpejti do të përmirësohet.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Dita është paksa kërkuese emocionalisht, por me ndihmën e njerëzve të besuar do të mund ta përballoni në mënyrën më të mirë të mundshme. Angazhohuni dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Hëna ju ndihmon të menaxhoni më mirë emocionet tuaja. Në punë dëshironi diçka më shumë por ju takon të angazhoheni. Përveshni mëngët dhe do të shihni se gjithçka është në rregull. Do të arrini gjëra të mëdha.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të hënën kjo është një periudhë paksa stresuese, por mos e hidhni poshtë. Me përpjekjet e duhura do të arrini të bëni gjithçka. Angazhohuni dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

You will bring out your innate patience because you will need it. There are many innovations in the works to be caught on the fly. However, take your time and weigh the pros and cons before making any rash decisions. You will be able to achieve great things and get great satisfaction.