Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çudira shqiptare/ Moderatorët e Klan Kosova duhet të lahen para se dalin në ekran

Postuar: 20/04/2017 - 20:41

 “Asnjë prezentues dhe moderator i Klan Kosovës, nuk guxon të hyjë në emision pa bërë dush.”

Kështu ka thënë Drejtori Gjeneral i këtij televizoni Baton Haxhiu, për Al Jazeera, gjatë një dokumentari për Kosovën.

Klan Kosova, kabinat për dush i ka në zhveshtoret e veta ku nëpunësit e këtij televizioni, kryejnë tashmë një nga detyrat para se të fillojnë xhirimet për emisionet e tyre, transmeton gazetametro.net

Ky televizion në Kosovë, njihet për prezantueset e veta të bukura dhe ekstravagante, të cilat mund t’i shihni çdo ditë, nga edicioni i Parashikimit të Motit, Emisioni i Mëngjesit e deri te emisioni i shoubizit me Liberta Spahiun.

Tashmë, së paku e dimë, që Liberta lahet çdo të premte dhe të shtunë deri sa përfundimisht kryen emisionin e saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/04/2018 - 13:36

Në dokumentarin e Netflix, Avicii: True Stories, Dj i famshëm që humbi jetën vetëm pak ditë më parë tha se e dinte që do të vdiste nëse do të vazhdonte të performonte. Avicii u tërhoq nga koncertet në vitin 2016, sipas tij për shkak të problemeve shëndetësore dhe abuzimit me alkoolin.

Postuar: 26/04/2018 - 13:14

Madonna ka humbur betejën ligjore për të ndaluar daljen në ankand të një letre dashurie, që ish i dashuri i saj, Tupac Shakur i kishte shkruar dikur.

Postuar: 26/04/2018 - 12:32

 Princesha e Kembrixhid dhe Princi Williams kanë dalë nga qendra spitalore ku erdhi në jetë djali i familjes mbretërore. 
 

Postuar: 26/04/2018 - 12:22

Irgen Çela është është një nga aktorët më të dashur të humorit.

Postuar: 26/04/2018 - 11:41

Shpesh na ka mahnitur me bukurinë e saj. Këtë gjë, bukuroshja shqiptare Rashele ka bërë përmes publikimit të fotografive në Instagram. 

Postuar: 26/04/2018 - 11:24

Paris Jackson njihet për karakterin e saj të shkujdesur, por sjelljet e saj po i tejkalojnë limitet.

Postuar: 26/04/2018 - 11:14

Fotografia e një gruaje spanjolle po bëhet virale në rrjetet sociale dhe kjo për një arsye të çuditshme.