Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Burrat zgjedhin bibat”, Sadije Berisha: Kjo është historia ime...

Postuar: 18/03/2017 - 21:55

Sadije Berisha e ka gjetur veten në një shkrim të gazetares Iva Tiço, me titull “Pse burrat zgjedhin bibat”.

Kjo histori e sjell sërish në qendër të vëmendjes Sadijen, pasi kjo histori e lidh me Shkëlzenin dhe bashkëjetuesen e tij Armina Mevlani.

Ironia dhe tallja e Sadije Berishës janë therëse, teksa shkruan: “Kjo është historia e jetës sime. Dikur më tha dikush se do më kishte bërë mirë të luaja budallaqen, por çdo që që nuk vjen natyrshëm duket false”.

Pas ndarjes nga Shkëlezni dhe publikimit të lidhjes së këtij të fundit me Armina Mevlanin, Sadije Berisha ka qenë shpesh në vëmendje të mediave, teksa përmes statuseve dhe publikimeve ka ironizuar shpesh çiftin dhe në veçanti Arminën.

sadije

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 29/05/2017 - 08:10

Miranda Kerr ka thënë "Po!" për të dytën herë. Modelja e famshme, ish bashkëshorte e Orlando Bloom, ka lidhur kurorë me themeluesin e Snapchat, miliarderin Evan Spiegel.

Postuar: 28/05/2017 - 22:45

“The Square”, me regji të Ruben Ostlund, ka fituar çmimin më të madh në Festivalin e Filmit në Kanë.

Postuar: 28/05/2017 - 21:26

Rita Ora është shfaqur tepër provokuese dhe tërheqëse në foton e fundit të publikuar në Instagram.

Postuar: 28/05/2017 - 20:04

Ozkan takon Xhansunë në spital. Asuman dhe Mahide bëjnë një plan së bashku për të marrë hak ndaj Dilarës.

Postuar: 28/05/2017 - 20:01

Një fanse e Kreshnik Spahiut, e prekur nga largimi i kreut të Aelancës Kuqezi nga politika, pas mospërfshirjes në listat e Lulzim Bashës, i ka bërë atij në dedikim të pazakontë.

Postuar: 28/05/2017 - 19:18

Punonjësja e ciftit mbretëror, Kate dhe William ka hequr dorë nga puna e saj ku fitonte rreth 45 mijë dollarë në vit.

Postuar: 28/05/2017 - 18:53

Prej 5 vitesh juristja Eni Çobani është kthyer në një personazh mjaft të dashur për publikun përmes rubrikës së saj “Shihemi në Gjyq” tek emisioni “E diela Shq