Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Je suis Charlie”, edhe në tapetin e kuq (FOTO-LAJM)

“Je suis Charlie”, edhe në tapetin e kuq

Postuar: 12/01/2015 - 15:50

Sulmi ndaj revistës satirike “Charlie Hebdo” mori  përmasa të mëdha, madje edhe në vente të ndryshme kulturore dhe artistike, personazhe të njohur mbartnin shprehjen “Je souis Charlie”.
 
Kjo shprehje ka qenë prezente edhe në tapetin e kuq ku janë ndarë çmimet“Golden Globe” yjet e Hollivudit shprehën mbështetjen e tyre ndaj lirisë së fjalës, duke dënuar ashpër masakrën ndaj gazetarëve të revistës satirike franceze “Charlie Hebdo”.

10

9

7

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati