BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

“8 Marsin tjetër e hëngsh në dhe”/ I dërgoi mesazhin e rëndë, Olsa e ‘Përputhen’ i bën ndjekëses atë që nuk e priste

“8 Marsin tjetër e hëngsh në dhe”/ I dërgoi

Me rastin e festës së 8-Marsit, autores së ‘Përputhen’, Olsa Muhametit ka mbërritur në rrjetet sociale një masazh i rëndë. Një ndjekëse e ka ofenduar dhe mes të tjerash i ka shkruar: “8 Marsin tjetër e hëngsh në dhe”.

“8 Marsin tjetër e hëngsh në dhe”/ I dërgoi

Pasi ka bërë publik këtë mesazh, Olsa ka shkruar se do donte ta festonte këtë ditë, por në fakt gratë janë të parat që nuk duan njëra-tjetrën. Ajo ka shtuar se gruaja që i ka nisur një mesazh të tillë, as nuk e njeh.

“Doja shumë të festoja këtë 8 mars, por ne vajzat dhe gratë jemi të parat që nuk duam njëra-tjetrën. 8 marsin tjetër e hëngsh në dhe, nuk di Zot i madh mëshirë. Kjo është  një grua se di a është nënë, e shihe pak me çfarë urrejtje ka ndaj meje, nuk më njeh fare po fare”, ka shkruar Olsa.

“8 Marsin tjetër e hëngsh në dhe”/ I dërgoi

Më të lexuarat