BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

(VIDEO) “ E kam thënë, deri në vdekje!” Plasi debati keq në studio mes Arian Çanit dhe këngëtares së njohur, kapet dhe me një tjetër gazetar: Ti tani po del avokati i atij? Shkoni pini kafe bashkë se iu puqen...

(VIDEO) “ E kam thënë, deri në vdekje!” Plasi debati

Këngëtarja e njohur vlonjate pas kameras së fshehtë të bërë nga #EXPULS në RTV Ora, ka qenë e ftuar në #EXPULS përballë gazetari dhe autorit të programit, Ronaldo Sharka!

E pyetur për debatin tëk Arian Çani e cila e revoltuar tha se kurrë nuk do të këndonte greqisht dhe serbisht, ajo u shpreh:

“Është mëse normale! Nuk dua të këndoj greqisht dhe serbisht! Kaq, deklarata ime qendron dhe e kam thënë, deri në vdekje! Nuk jap llogari, nuk mbaj përgjegjësi për të tjerët! Ti tani po del avokati i Çanit? Shkoni pini kafe bashkë se iu puqen muhabetet”- e pyetur nëse ka pasur kërcënime, ajo tha se ka marrë shumë kërcënime nga serbët.

Sa i përket rregullit të marrëdhënies me Çanin, ajo tha se nuk flasin aktualisht, dhe që pret ndjesë publike nga Çani.

(VIDEO) “ E kam thënë, deri në vdekje!” Plasi debati

Më të lexuarat