BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

1 Qershori i lumtur i Mirjam Canit, këngëtarja e njohur prezanton për herë të parë djalin Duam

Këngëtarja e njohur Mirjam Cani me sa duket po kalon 1 Qershorin më të bukur, siç është shprehur tekstualisht ajo.

Në Festën e Fëmijëve, Mirjami postoi një foto në “Instagram”, të vajzës Ameli dhe të djalit Duam, që me partnerin e saj, këngëtarin e njohur Alban Skënderaj. Ky është edhe prezantimi i parë i të birit me publikun.

“1 qershori më i bukur me dy lulet e mia të shtrenjta. Gëzuar”, ka shkruar Cani krah postimit në “Instagram”.

1 Qershori i lumtur i Mirjam Canit, këngëtarja e njohur prezanton