Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

22-vjeçari vdiq tragjikisht në Florida, moderatorja rrëqeth me fjalët

Postuar: 23/09/2018 - 19:57

Pas vdekjes tragjike të 22-vjeçarit shqiptar Dhimitri Andoni, student i ekselencës në Florida, ka reaguar moderatorja e News 24 Androniki Kolka. Në një shkrim në Facebook, teksa ndan lajmin e hidhur, Androniki shkruan:

“Qofsh i parajsës Dhimitri Andoni, djali i mirë dhe i edukuar i dy prindërve shembullore, heroi që ndaloi të shpëtonte të tjerët nga aksidenti, por gjeti vdekjen nga përplasja fatale e një krimineli, që perveçse i mori jetën në kulmin e saj, i vjedh makinën. Oh Zot çfarë tmerri. Ngushellime te perzemerta, nuk kam fjale ta pershkruaj kete tragjedi . ZOTI UA LEHTESOFTE dhimbjen familjes. Qofsh i parajses , mes engjejve, Klausi yne i bukur dhe i mençur”.

Kujtojmë që 22-vjecari Dhimitri Andoni u përplas nga një mjet në Florida,  ndërsa më pas autori i vodhi makinën duke u larguar nga vendngjarja.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 15:30

Në vitin 2006, Amarda Toska u bë prezantuese e programit të humorit “Portokalli”. Teksa kanë kaluar 12 vite që atëherë, vetëm tani e marrim vesh se përzgjedhja e saj ka qenë përmes një konkursi.

Postuar: 14/12/2018 - 13:45

Aktorja e njohur shqiptare ka fituar 9.5 milionë dollarë nga televizioni i njohur “CBS&rdqu

Postuar: 14/12/2018 - 13:12

“Deri dje isha me studentët, sot mendoj se po bëjnë kapriço”.

Postuar: 14/12/2018 - 12:08

“Bëj mirë, dhe ji i mirë, nëse dëshiron vërtet të ndryshosh diçka, nise me veten tënde&rd

Postuar: 14/12/2018 - 11:52

Pavarësisht se ajo u bë prezantuese e programit të humorit “Portokalli”, që në vitin

Postuar: 14/12/2018 - 10:45

Çifti i njohur turk, Sinem Kobal dhe Kenan Imirzalioglu kohët e fundit janë përfolur për një ndar

Postuar: 14/12/2018 - 10:13

Kantautori Flori Mumajesi dhe këngëtarja Kejsi Tola janë vënë kohët e fundit në qender të vemen