Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"25 vite miqësi, as një bashkëpunim", Aurela Gaçe zbulon projektin me Eli Farën

Postuar: 17/11/2018 - 11:10

Që pa nisur ende prezantimi i këngëve të para në “Kënga Magjike” u zbulua se një prej surpriza të edicionit të 20-të do të ishte pikërisht një duet mes këngëtareve Aurela Gaçe dhe Eli Fara.

Megjithatë as njëra as tjetra nuk kanë pranuar të flasin për këtë bashkëpunim deri mbrëmjen e djeshme, kur Aurela postoi një foto së bashku me Elin ku shkruhej: 
 
“Me ne fund bashkepunimi yne i pare. 25 vjet miqesi e ngushte, asnje kenge. Duhej 20 vjetori i Kenges Magjike qe te mendonim ti jepnim publikut tone nje dhurate. Nga shpirtrat tane per ju,”-përfundon Aurela në rrjete sociale. 
 
Mbetet për të parë këtë të dielë se çfarë do të sjellin së bashku dy këngëtaret e njohura.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 19:06

Ish-gruaja britanike e një miliarderi rus, i cili u urdhërua të paguajë 572 milionë dolalrë si faturë divorci, ka marrë copën e parë të shpërblimit të saj duke shitur një helikopter, njoftonin avokatët e saj.

Postuar: 14/12/2018 - 19:04

Sipas të përjavshmes amerikane US Weekly, aktori i vjetër i aksionit Tom Cruise nuk takohet pre

Postuar: 14/12/2018 - 18:45

Brad Pitt mbetet një prej meshkujve më të pëlqyer nga femrat, ndonëse vitet kalojnë.

Postuar: 14/12/2018 - 18:31

 Shumë personazhë të famshëm nga bota e showbizit shqiptar dhe atij kosovar janë bërë së bas

Postuar: 14/12/2018 - 18:17

Pas Dolla Sign, një tjetër reper i njohur është në telashe me drejtësinë.

Postuar: 14/12/2018 - 17:18

Producenti i njohur i spektakleve të bukurisë Petri Bozo bashkë me miss-et e përzgjedhura për kal

Postuar: 14/12/2018 - 17:00

Pas eksperiencës disa vjeçare si moderatore e spektaklit “Portokalli”, duket se Eneda