BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

'4 minutat e marrëveshjes!', Alketa i kërkoi falje, por ja çfarë i tha zv.drejtori i Rai Unos pas Sanremos prezantueses

'4 minutat e marrëveshjes!', Alketa i kërkoi falje, por ja

Me prezantimin e saj në “Sanremo”, Alketa Vejsiu mori vëmendjen e të gjithë mediave shqiptare e italiane. Këto të fundit, natën e tretë, kur Alketa prezantoi në skenën e festivalit prestigjioz, publikuan një video ku në prapaskenë dëgjohej një zë gruaje e cila duket se kishte një kritikë.

“4 minuta, kishim bërë një marrëveshje”, dëgjohej në video e më pas zëri i Alketës.

E ftuar në “Opinion”, Alketa tregoi se ato minuta e kishte ndarë mendjen që do t’i merrte se s’bën dhe i kishte kërkuar falje zv.drejtorit të Rai Unos. 

“Nuk e kalkulova oren. Nuk doja te mos e respektoja te zotin e shtepise.Me thane bej ate qe di te besh. Une bera Alketen. Isha spontante. Zv. drejtori i Rai Unos me takoi dhe i thashe ju kerkoj ndjese, ai tha bere shume mire se e gjitha u kthye pozitive. Une ato 4 minuta do t’i merrja per vete dhe per Shqiperine”, tha Alketa.

Më të lexuarat