BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

“5 vjet bëja gjilpëra si drogë”, konkurrenti i ‘Përputhen’ rrëfen problemin e tij të rëndë shëndetësor

“5 vjet bëja gjilpëra si drogë”, konkurrenti i

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka rrëfyer në emisionin ‘Glamour Zone’, fëmijërinë e tij të vështirë.

Atdheu tregoi se 5 vitet më të vështira të jetës së tij, i ka kaluar në fëmijëri.

 “Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.”, rrëfeu Atdheu.

Më të lexuarat