BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Gossip

“50 mijë euro në muaj”/ Media austriake ia nxori ndërhyrjet plastike, e komentuar shumë për pamjen e saj, e njihni kush është politikania e njohur shqiptare, publikon fotot që nuk i keni parë kurrë

“50 mijë euro në muaj”/ Media austriake ia nxori

Ish-kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është bërë nostalgjike dhe ka hapur albumet e fotove familjare disa kohe më parë.

Vitet e fundit, një vëmendje të madhe ka marrë edhe ndryshimi në pamje i Kryemadhit ku nuk kanë munguar ndërhyrjet e shumta estetike e kirurgjikale.

Së fundmi një e përditshme austriake shkruajti një artikull për Kryemadhin për operacionet e shumta plastike.Në artikullin e publikuar në gazetën austriake Kronen Zeitung, u fol edhe për shpenzimet e saj për operacionet plastike.

“Në listën e tyre të dyshimtë të shpenzimeve: 50 mijë euro në muaj për takime me senatorë amerikanë, darkë, udhëtime dhe me sa duket edhe operacione estetike për zonjën Meta, Monika Kryemadhi, e cila mori kryesinë e LSI-së nga bashkëshorti i saj”, shkruhet në artikull.

“50 mijë euro në muaj”/ Media austriake ia nxori

Kryemadhi i ka hedhur poshtë këto fakte, ku pak ditë më parë tha se ajo “akuzohet për bukurinë që i ka falur nëna”, pra duke mohuar që të ketë bërë ndërhyrja kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj.

“50 mijë euro në muaj”/ Media austriake ia nxori

Edhe me këtë postim të fundit në llogarinë e saj në “Facebook” ajo ka dashur te vertetojë të kundërtën ku ka publikuar tre foto ku tregon tre etapa të jetës së saj.

“50 mijë euro në muaj”/ Media austriake ia nxori

Në foton e parë ajo shihet fare e vogël teksa po shijon plazhin së bashku me vëllain e saj, në foton e dytë ajo është ulur në një karrocë, ndërsa në foton e tretë Kryemadhi shfaqet krah prindërve të saj dhe vëllait.

“E njihni këtë vajzën në foto?, shkruan Kryemadhi.

Por kjo foto flet vetë për ndërhyrjet e shumta në paraqitjen e saj fizike.

“50 mijë euro në muaj”/ Media austriake ia nxori