BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

9 VIP-a mblidhen në oborr dhe flasin për Ilirin, Donaldi dhe Einxhel befasojnë me reagimin

9 VIP-a mblidhen në oborr dhe flasin për Ilirin, Donaldi dhe Einxhel

9 banorë janë mbledhur në oborr mbrëmjen e djeshme dhe kanë folur me Ilirin. Të parët që janë kapur, kanë qenë Einxhel dhe Donaldi. Ata kanë debatuar të dy se kush i ka dhënë më shumë pikë Ilirit, ai apo Einxhel.

Donaldi ka thënë se Einxhel i ka dhënë më shumë pikë Ilirit sepse nuk i ka vënë pikën muhabeteve. Ndërkohë, Einxhel i thotë se Donaldi i ka dhënë më shumë pikë, pasi ai ka dalë gjithmonë i preferuari i publikut.

Ndërkohë Beniada ndërhyn dhe thotë se githmonë flasin për Ilirin dhe e gjithë loja po rrotullohet drejt tij.

Donaldi: Që i kedhënë pikë, i ke dhënë, ti Fifi, Antonela.

Einxhel: Personi që i ke dhënë më shumë opikë ke qënë ti, se as ti nuk ia ke vënë pikën.

Donaldi: T’i vija çelsin Top-Channelit une.

Einxhel: Pse ti e mban Top Channelin hapur.

Më të lexuarat