BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

“A ba ba, t’u u puth si adoleshentë nëpër lokale”/ Olta Gixhari kapet ‘mat’ në momente intime me partnerin e saj, del videoja që po ‘thyen ‘ rrjetin

“A ba ba, t’u u puth si adoleshentë nëpër

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për partnerin, me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Amar.

Identiteti i personit që i ka marrë zemrën Oltës vazhdon të mbetet një mister, mirëpo së fundmi ajo nuk e ka kursyer një postim pranë tij.

 Aktorja ka publikuar një video nga një festë, ku shihet e ulur mbi prehërin e partnerit, duke kërcyer dhe duke u puthur.

“Abababababa t’u u puth si adoleshentë nëpër lokale”, ka shkruar ajo krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Më të lexuarat