BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x
BREAKING NEWS

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja çfarë i kërkova dje me urgjencë ambasadës amerikane

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja
x

Gossip

A do e falë Bora Zemani? Semi Jaupaj i bën 'tradhëtinë' e madhe moderatores, detajet që 'çmendin' rrjetin

A do e falë Bora Zemani? Semi Jaupaj i bën

Prej kohësh tashmë është folur se moderatoret Luana Vjollca dhe Bora Zemani kanë qenë mikesha, por me largimin e Luanës nga Top Channel, rrjeti i ktheu menjëherë më tepër në konkurrente. Ndonse nga vetë ato nuk ka patur reagime.

Nisur nga kjo konkurrencë e lindur në rrjet, le të themi se Semi Jaupaj sapo “tradhëtoi” miken e saj Bora Zemanin. E dini si?

Semi që prej daljes nga Big Brother VIP ka patur vetëm daljet e saj ne Top Channel, por tani mesa duket do ta shohim këtë të dielë në TV Klan.

Burime per Kryefjala.com kanë zbuluar se Semi Jaupaj është e ftuar e kësaj jave, në emisionin “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Epo ne jemi gjithë sy e veshë të shohim se çfarë ka ndodhur, e nëse nga vetë Bora do të ketë një reagim për këtë.