BREAKING NEWS

“Njerëzit duhet të jenë të përgatitur për dy gjëra”, reagon inxhinierja Luljeta Bozo, tregon a është e rrezikuar Shqipëria nga tërmeti i sotëm në Turqi

“Njerëzit duhet të jenë të përgatitur për dy
x

Gossip

"A do flije me Edi Ramën për një vend pune?", femra e famshme nga ‘Përputhen’ jep përgjigjen befasuese (Video)

"A do flije me Edi Ramën për një vend pune?", femra e

Gazetari Bledi Mane, u shpreh në Top Channel se në rrjete sociale ka lançuar një sondazh, me titull “A do të flije me Edi Ramën për një vend pune po apo jo”. Përgjigjet e sondazhit dërguan në raportin 12% po dhe 88% jo. E pyetur drejtpërdrejt nga Bledi, në lidhje me titullin e sondazhit, femra që u bë e njohur nga programi ‘Përputhen’ Ina Kollçaku u përgjigj:

Pjesë nga biseda në studio

Ina Kollçaku: Mua nuk më plas fare sa dashnore ka Rama ka apo nuk ka ai. Unë me kryeministrin kam probleme për gjërat aktuale që po ndodhin. Në qoftë se kryeministri e bën detyrën e tij mirë, mund ta bëj edhe me brekë jo vetëm me atlete.

Bledi Mane: Pyetja ishte a do të flije ti me Edi Ramën për një vend pune?

Ina Kollçaku: Po në qoftë se ti dëshiron të flesh me Ramën po jo për një vend pune a quhet?

Bledi Mane: Të flemë dhe treshe nëse na bën të dyve ministra.

Më të lexuarat