BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Gossip

A do rikthehet më në televizion pas largimit nga Portokalli? Xhemi Shehu jep përgjigjen që nuk pritej

A do rikthehet më në televizion pas largimit nga Portokalli? Xhemi

Moderatorja Xhemi Shehu disa javë më parë ka  konfirmuar  zërat për largimin e saj nga “Portokalli”. Tani lind pyetja a do e shohim sërish në ekran Xhemin?

Në një nga postimet e fundit të Arbana Osmanit, dy miket e ngushta  si shumicën e herëve  kanë kaluar mëngjesin bashkë. “Duket domethënë që nga mëngjesi këtë vit, këtë sezon, nuk jemi për televizion”, dëgjohet të thotë Arbana. Ka qenë përgjigja e Xhemit ajo që ka ‘prerë’ shpresat për një rikthim të mundshëm të moderatores në televizion. “Këtë sezon?! Unë s’jam për gjithë jetën, po ti thuaj”, është përgjigjur Xhemi. Pra, duket se ajo ka hequr dorë një herë e mirë nga ekrani. Arsyet? Nuk dihen ende…

Xhemi ka preferuar të mos tregojë shumë lidhur me largimin nga “Top Channel”, ashtu sikurse gjithçka kemi zbuluar deri tani, ajo ka preferuar ta ndajë me ndjekësit në Instagram edhe këtë informacion.

Më të lexuarat