BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

A do të jetë pjesë e "BBV3"? Ja si përgjigjet Dj i njohur

A do të jetë pjesë e "BBV3"? Ja si përgjigjet Dj i

Dj i njohur, Alban Chela, ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka folur për projektin që mban titullin “Killing Me”. Kënga që të rrëqeth mishin është në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Tiri Gjoci.

Por gjatë kësaj interviste, Albani u ndal edhe te projektet e tij të ardhshme, madje foli edhe për mundësinë për të qenë pjesë e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”.


Pjesë nga intervista:

Sa e vështirë është të bëni këtë lloj arti dhe të qëndroni vetvetja?

Është goxha e vështirë sepse tregu është shumë i madh. Ajo që ne bëjmë është për një treg ndërkombëtar dhe kur del jashtë Shqipërie ka miliona si unë që bëjnë këto lloj këngësh. Është goxha e vështirë por unë do t’i qëndroj, sepse i jam futur kësaj rruge dhe nuk do të ketë kthim mbrapa.

Ndërkohë, çfarë ka Alban Chela për të thënë për eksperiencën si Dj i zgjedhur nga UEFA për të luajtur në stadiume?

Jo më larg se para 2-3 muajsh isha në Pragë dhe hapa për herë të dytë finalen e UEFA-s. Dhe më bënë Dj-n e parë në botë që e hap për dy herë, duke marrë parasysh që David Guetta e ka bërë një herë, po ashtu dhe Martin Garrix. Unë jam i pari që e hap dy herë dhe tani shpresojmë për një të tretë. Është çmenduri, është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhi një artisti që të punosh me UEFA-n. Do të doja që çdo koleg i imi ta përjetonte atë.

A do ta mendonit të futeshit në “Big Brother VIP 3”?

Unë e kam menduar dhe jam 50 me 50. Më thonë që: “shko, sepse mund të jetë një mundësi shumë e mirë për ty”. Por nuk do të doja që ta fitoja famën time me një spektakël që nuk ka lidhje me muzikën, nuk ka lidhje me mua si artist. Unë dua t’a fitoj famën duke bërë atë që unë dua të bëj. Pastaj kam dhe shumë projekte, që do të mbeteshin mbrapa.