BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

A do të ketë sërish protestë për çiftin Luiz-Kiara? "Çmenden" fansat: Do votojmë nga 5 herë si familje për të nxjerrë Oltën nga shtëpia (VIDEO)

A do të ketë sërish protestë për çiftin

Luizi, Kiara, Olta dhe gjithë lojtarët e tjërëë të BBV, janë bërë si pjestarë të shtëpisë në çdo familje shqiptare.

Kryefjala e ditës sot në Tiranë dhe kudo në Shqipëri nuk janë çmimet e larta, e as rrogat e ulta, por çfarë ndodh dhe kush del të shtunë apo të martë nga shtëpia e Big Brother.

Madje shqiptarët kanë edhe banorin e tyre të preferuar, ku shumicën mesa duket i ka Luizi, i cili ëhstë kthyer në një fenomen më vete.

Ka dhe nga ata qytetarë që përveç banorit të preferuar kanë edhe armikun brenda shtëpisë, për të cilin janë gati të çojnë me dhjetra mesazhe vetëm për ta nxjerrë nga BBV. 

Siç edhe e degjoni në videon e mësipërme, zonja është fanse e Luizit dhe Kiarës, dhe këtë javë do të votojë disa herë për të nxjerrë Oltën nga shtëpia e BBV.