BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

A do të pranoje të bëheshe pjesë e ‘Përputhen’? Miss-i i njohur shqiptar surprizon me përgjigjen e saj

A do të pranoje të bëheshe pjesë e

Miss-i shqiptar, Xhensila Shaba teksa po fliste për karrierën e saj u shpreh se synon tregun e huaj dhe se nuk do merrte pjesë kurrë në emisione reality show. Ajo shprehet në emisionin "Ora Verore" se nuk pëlqen të ekspozohet në klipe.

Ronaldo Sharka: Do bëheshe pjese e Për'puthen?

Xhensila Shaba: Në Shqipëri kem pasur shumë ftesa për të marrë pjesë në klipe. Nuk më pëlqen të dal në një klip dhe të ekspozohem për çfarë jam. Dua të eci përpara për atë që jam, por jo që të pozoj e të bëj gjëra që nuk jam vetvetja.

Ronaldo Sharka: Nëse do të vinte ftes për Për'puthen, do kishe famë , do të rritej numri i ndjekësve në Instagram. Do e doje ti këtë vëmendje?

Xhensila Shaba: Jo, nuk do merrja pjese kurrë në të tilla emisione.