BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

A do ta pranonte një ftesë për të prezantuar Festivalin e RTSH? Arbana Osmani jep përgjigjen që nuk pritej dhe sapo i futi të gjithë në dyshime

Në rubrikën pyetje-përgjigje në Instagram moderatorja Arbana Osmani ka shuar kuriozitetin e fansave të saj për shumë detaje nga jeta profesionale dhe private.

Ato kanë qenë nga më të ndryshmet, duke filluar nga emisioni i Arbanës e deri tek marrëdhënia me të birin, Jonin.

Mirëpo, një prej fansave i ka bërë një pyetje vërtetë interesante, duke i shkruar: ‘Arbana nëse do ta propozonin festivalin e këngës në ‘TVSH’, do ta pranoje?’.

“Ma kanë ofruar dy herë, 2014-2018 dhe për arsye të ndryshme nga njëra-tjetra nuk kam pranuar. Nuk di të them se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen, por në të dyja rastet e mëparshme e kam vlerësuar edhe pse nuk kam mundur të jem në atë rol”, ka shkruar moderatorja krah fotos në ‘Instastory’.

Kujtojmë që së fundmi është diskutuar ftesa që Alketa Vejsiu i bëri Osmanit  për të ndjekur nga afër festivalin, ndërkohë kjo e fundit u shpreh se do e ndiqte nga shtëpia.